reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Seks 3 dni po owulacji?? Nie ma opcji żeby wtedy doszło do zapłodnienia. Musiało wam się udać kiedy indziej [emoji846]
Ja mam tak 30 dni średnio. Owulacje wyczuwam zawsze po bólu No i krew ze mnie poleciała jak w kranu przy sikaniu. Wtedy zapewne była owu. Stawiam ze 3 dni później seks był tym który dał szczęście.
Uważaj na serki cammembert, w ciąży nie można jeść serów pleśniowych, chyba że jest pasteryzowany.
No właśnie nic takiego niezwykłego [emoji15] ser cammembert z nowości od dłuższego czasu, bo miałam smaka. Kanapki z szynka i kilka kawałków sushi z krewetka. Także...
 
reklama
Proszę mi zdradzać zaraz już co wy jecie 😂😂😂😂

haha no ja właśnie jem wszystko i dużo. mam fazę na mączne rzeczy i takie tradycyjne jedzenie, co jest zupełnym niespotykiem u mnie. nawet schabowe robiłam, pierwszy raz w życiu, musiałam nawet kupić tłuczek :D już mi się ich odechciało :D ale teraz chcę pierogi. również nigdy nie robiłam, także jutro sobie po prostu kupię :D chcę tylko takie na słodko, najlepiej jeszcze polane śmietaną..
 
To musiałaś mieć owulację w innym dniu niż myślisz bo komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia ok 6 h i nie ma możliwości żeby zajść w ciążę 3 dni po owulacji [emoji2960][emoji6]
@aga.i.nieszka Wiem wiem, pasteryzowane kupiłam [emoji1] to pamiętałam z pierwszej ciąży.
No chyba ze wtedy owu się przesunela. Ale uprawialiśmy seks 3 razy wiec łatwo obstawić w który dzień [emoji23] mam wszystko zanotowane
 
No właśnie nic takiego niezwykłego 😳 ser cammembert z nowości od dłuższego czasu, bo miałam smaka. Kanapki z szynka i kilka kawałków sushi z krewetka. Także...
Cammemberta nie wolno w ciąży :) tak samo jak parmezanu i innych dlugodojrzewajacych serow... a mi dzis sie tak marzyla domowa pizza z szynka dlugodojrzewajaca i parmezanem 😭😭😭
 
reklama
I po radości 🤣😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20201017-202754_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201017-202754_Samsung Internet.jpg
    402,5 KB · Wyświetleń: 83
Do góry