reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Że być może owulacja się przesunęła ze względu na moją dziwną ostatnią miesiączkę, która trwała 16 dni, z czego 10 pierwszych to było tylko lekkie plamienie 🤷 I że mam się nie martwić na zapas, ale tego 27.10 już musi bić serduszko
No jak mialas taki dziwny okres to pewnie tego wina, nie wiadomo jak to liczyc :) bede czekac na same dobre wiesci :)
 
reklama
Że być może owulacja się przesunęła ze względu na moją dziwną ostatnią miesiączkę, która trwała 16 dni, z czego 10 pierwszych to było tylko lekkie plamienie 🤷 I że mam się nie martwić na zapas, ale tego 27.10 już musi bić serduszko
No u mnie tez już powinno być i pęcherzyk żółtkowy przede wszystkim. Bo wczoraj nie było żółtkowego.
 
W pierwszej ciazy zaczynalam z waga 63 kg i urodzilam przez cc z wagą 72 kg. Wiec tragedii nie bylo. Obecnie mam 62 kg. Mam 163 cm wzrostu.
A co do owu to czulam w tym cyklu owu i wiedziałam ze była [emoji6]
 
Ja zaczyna z 69 kg przy 175, chcialabym ważyć mniej o te 5 kg, ale coz 😅
My mieszkamy z mężem prawie w centrum Warszawy i za rok planujemy rozpocząć budowe domu. Nie mogę sie juz doczekać przeprowadzki, bo chociaz bedziemy 15 km od Warszawy, to ja uwielbiam nature i posiadanie wlasnej przestrzeni nardzo mnie kręci 😍
Co do objawów to też mnie brzuch pobolewa i to jest stresujące.
 
Ja zaczyna z 69 kg przy 175, chcialabym ważyć mniej o te 5 kg, ale coz 😅
My mieszkamy z mężem prawie w centrum Warszawy i za rok planujemy rozpocząć budowe domu. Nie mogę sie juz doczekać przeprowadzki, bo chociaz bedziemy 15 km od Warszawy, to ja uwielbiam nature i posiadanie wlasnej przestrzeni nardzo mnie kręci 😍
Co do objawów to też mnie brzuch pobolewa i to jest stresujące.
Jeśli jest to lekki ból jak na miesiaczke, ciagnie itp to nie ma sie czym martwić :) Macica sie przygotowuje :)
 
reklama
Do góry