reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Rany oszaleje, sąsiad na górze chyba mieszkanie demoluje młotem od rana i głowa mi pęka [emoji51] sobota wieczór już by mógł skończyć [emoji848] a wy mieszkacie w domkach czy bloku? Ja w bloku od niedawna i zastanawia mnie jak jest z płaczącym dzieckiem... Czy to tak bardzo słychać? Ma ktoś jakieś doświadczenie? [emoji16] U mnie w klatce brak niemowląt [emoji23]
U nas prawie same stare dziadki w bloku, ale mój młody dawał czadu [emoji16] nikt się nie skarżył, choć ściany są cieńkie...
 
To ja startuje z 54kg przy 165. A w poprzedniej ciąży z 52 i wtedy przytyłam 13kg. Ale wówczas ciało było inne, więcej mięśni, był.czas na rower i siłownię. A odkąd zostałam mamą zostały mi jedynie spacery [emoji85] Obiecałam sobie, że po drugim porodzie dojdę do ładu.
 
@Domi_Polka macie długie cykle? Wiecie kiedy owulacja?
Ja mam strasznie nieregularne, tak naprawdę wahają mi się między 22, a 33 dni, więc ciężko mi stwierdzić kiedy była owulacja :( ale pamiętam, że 25 września obudziło mnie straszne kłucie w lewym jajniku, aż mnie zgięło z bólu, a po chwili przeszło. Poleciało trochę krwi po tym, i cisza, więc nie wiem już sama jak to wszystko liczyć 🥴
 
To ja startuje z 54kg przy 165. A w poprzedniej ciąży z 52 i wtedy przytyłam 13kg. Ale wówczas ciało było inne, więcej mięśni, był.czas na rower i siłownię. A odkąd zostałam mamą zostały mi jedynie spacery [emoji85] Obiecałam sobie, że po drugim porodzie dojdę do ładu.
Ja sobie poprzednim razem obiecywałam że się za siebie wezmę i nic z tego nie wyszło... aż się boję z iloma kg teraz skończę.
 
Rany oszaleje, sąsiad na górze chyba mieszkanie demoluje młotem od rana i głowa mi pęka 😬 sobota wieczór już by mógł skończyć 🤔 a wy mieszkacie w domkach czy bloku? Ja w bloku od niedawna i zastanawia mnie jak jest z płaczącym dzieckiem... Czy to tak bardzo słychać? Ma ktoś jakieś doświadczenie? 😁 U mnie w klatce brak niemowląt 😂
Ja aktualnie mieszkam w domu, ale wiem jak to w bloku .. 23 lata mieszkałam na 4 piętrze, blok "z wielkiej płyty" każde kichnięcie słychać a co dopiero płacz dziecka .. 😂
 
Rany oszaleje, sąsiad na górze chyba mieszkanie demoluje młotem od rana i głowa mi pęka 😬 sobota wieczór już by mógł skończyć 🤔 a wy mieszkacie w domkach czy bloku? Ja w bloku od niedawna i zastanawia mnie jak jest z płaczącym dzieckiem... Czy to tak bardzo słychać? Ma ktoś jakieś doświadczenie? 😁 U mnie w klatce brak niemowląt 😂
Ja w bloku i na pewno będą słyszeli nocne płacze bo ja słyszę nawet jako rodzaj kupy robią sąsiedzi 🤦‍♀️ Serio.
 
reklama
oo to ja podobnie, 164cm i 50kg, waże tyle od nie wiem ilu lat i to chyba po prostu moja stała waga nie do zdarcia, aż do.. za niedługo :D ja też cały czas jestem głodna...



My mieszkamy w 3 piętrowym bloku, na 3 piętrze, więc na szczęście nikt nade mną się nie tłucze :D ale za to obok nas ma mieszkanie para z niemowlakiem, ani razu go nie słyszałam. chyba są dobre ściany, mimo że to nowe budownictwo, a często w takim robią dość liche..



jej miałam dziś identycznie. i to jeszcze przy gościach hahah :D tak mnie dopadło, że nie wiem ile na tym kibelku siedziałam. i dokładnie jak u Ciebie, w pewnym momencie tak mi zabulgotało, jakby nie wiem co tam się wydarzyło. straszne :D
Boze, dzis chyba taki dzien. Ostatnio narzekalam na zaparcia, a dzis kurcze jak mnie dopadlo, to musialam sie scian w toalecie trzymac 😂
 
Do góry