reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
U mnie wie już dużo osób [emoji2356] Rodzice, jedna babcia, teściowa , szwagierki, moja sis i koleżanki najbliższe. Ale Np nadal mój brat nic nie wie bo jakoś nie gadamy ostatnio. No i kierownictwo w pracy tez wie. Reszta w pracy zaraz tez się pewnie dowie bo już na zwolnieniu jestem.
A wiedzieli że się starasz? Bo ja nic nikomu nie mówiłam i specjalnie nie miałam kiedy bo w sumie wystarczył 1 cykl...
 
Dziewczyny, a jak Wasza szyjka? Bo mi się wydaje że moja jest nisko nawet czuje trochę dyskomfort podczas seksu... :(

Ja też sie strasznie męczę ogólnie jakby mi tlenu brakowało xD
 
Dziewczyny, a jak Wasza szyjka? Bo mi się wydaje że moja jest nisko nawet czuje trochę dyskomfort podczas seksu... :(

Ja też sie strasznie męczę ogólnie jakby mi tlenu brakowało xD
Ja się może nie mecze jeszcze tak szybko, ale sapie jak stary dziad. Mąż czasami do mnie mówi: "Voldemort, przestań sapać" :D
 
Dzień dobry. Miałam jechać z synem na sparing ale zle się czuje 😢 będę przez kamerkę oglądała i kibicowała. Najgorzej ze deszcz leje bardzo, szkoda mi tych szkrabów . Oby nie byli chorzy.
Ja w nocy przeżywałam sama nie wiem co to było. Nerwowa byłam tak bardzo ze darlam się na mojego nawet za to, ze dotknął mnie noga w łóżku. Przeszkadzało mi ze grał jak spałam wiec tez aferowalam. Zanim zasnęłam mega mdłości mialam. Zle mi się oddychało, tak jakby sucho mi było. Nie No porazka przysięgam. I burza hormonów poziom MAX !!! Współczuje mu, ze musiał mnie oglądać w takim stanie 😂 ale on się tylko śmiał, bo mówi ze takiej mnie jeszcze nie widział 😂

Idę gotować makaron, to przynajmniej ciepła zupę zjedzą jak wrócą zmarzluchy.
Jaka masz zupę? Szukam inspiracji na obiad 🤣
 
Dziewczyny, a jak Wasza szyjka? Bo mi się wydaje że moja jest nisko nawet czuje trochę dyskomfort podczas seksu... :(

Ja też sie strasznie męczę ogólnie jakby mi tlenu brakowało xD
Ja czuje jak aplikuje luteine ze bardzo jest ciasno. Seksu narazie nie uprawiamy, wstrzymuje się az bede miala po kolejnej wizycie pewnosc ze dalej jest wszystko ok. W poprzednich ciazach krwawilam po stosunku, wiadomo orgazm to jednak skurcze i boje sie bardzo.
A co do braku tlenu mialam tak wczoraj, ciezko mi sie oddychalo :(
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie dzis w nocy wstawianie chyba z 15 razy na siusiu. Masakra. Do tego kreci mi sie w glowie, mam wrazenie ze zemdleje, zwróciłam cale sniadanie a piersi bola i bola do tego podbrzusze tez pobolewa ale mam nadzieje ze to dobre znaki. Dobrego dnia życzę wszystkim :)
 
Do góry