reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A ja dzisiaj miałam pierwszy raz cofkę na zapach z lodówki uff
A co do szyjki, to nie wiem, nie grzebie :D a podczas zbliżenia wszystko okej, tylko moje libido podupadło, podczas tamtej ciąży tak samo miałam 🤦‍♂️
 
reklama
A ja dzisiaj miałam pierwszy raz cofkę na zapach z lodówki uff
A co do szyjki, to nie wiem, nie grzebie :D a podczas zbliżenia wszystko okej, tylko moje libido podupadło, podczas tamtej ciąży tak samo miałam 🤦‍♂️
Właśnie tak miałam Was pytać jak piszecie o seksie. Moje libido jest zerowe i zastanawiam się czy to normalnie 😕😢
 
A propos niemówienia o ciąży :) Powiedzieliśmy już? Albo kiedy zamierzacie? U mnie na razie wie tylko mąż. Na pewno nic nie powiem do czasu wizyty i potwierdzenia że wszystko ok. Ale muszę powiedzieć mamie i kumpeli za biurka w pracy... wolałabym zachować to dla siebie dłużej, bo jak tylko powiem mamie to zaraz wszyscy będę wiedzieć ;) i będzie szaleństwo, szczególnie że zawsze zarzekalam się że nigdy więcej dzieci [emoji16]

Jeszcze nie mowilismy i na pewno poczekamy na badania prenatalne :) prawdopodobnie najszybciej dowie sie moj manager 😄 na pewno niedlugo mu powiem. u nas w pracy teraz bedzie czas ocen rocznych, przyznawania bonusu rocznego i podwyzek/awansow, wiec ciesze sie ze caly ten rok wliczajacy sie do oceny przepracowalam:)
 
reklama
U mnie narazie wie tylko mama bo mamy bliski kontakt a tak to nie chce zapeszyć i narazie nie będę mówić.

Moje libido to się okaże jak mój przyjedzie😂

Kurcze pobolewa mnie brzuch i jakaś zdechła jestem, a tu pasuje obiad zorganizować 🤔
 
Do góry