reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

huehue poki co jestem na tym etapie ze nie wiem co to jest aplikator lub odkurzacz do nosa ale doedukuje sie[emoji3][emoji3]
Ja też nie ogarniam tych tematow, ale cos mi sie obiło o uszy, ze to chodzi o urzadzenie, które sie podłacza z jednej strony do normalnego odkurzacza, ktorym sprzatasz, a z drugiej strony do nosa dziecka - kosmos [emoji28] osoby, ktore mialy z tym doczynienia niech nam potwierdza czy to prawda [emoji3]
 
reklama
Nie wiem jak teraz, w kwietniu do urzędu mogło wejść na czworo - para młoda i świadkowie. Ponoć w domu obiad też miał mieć ograniczenia, ale skoro moja rodzina nie dojechała z drugiego końca Polski to i tak było nas maks 10 osób. Musisz dokładnie poczytać przepisy :/
Jeśli jest czerwona strefa to odbywa się ślub normalnie, tak? A potem co? Może być obiad rodzinny na 59 osób czy też nie?
 
Ja ogólnie lubię pizzę i czasem nuggetsy ale teraz kompletnie nie mam ochoty.
Od kilku dni mam fazę na warzywa, takie ugotowane. Codziennie jem paczkę warzyw na patelnię😂 Chyba mi jakiś wegetarianin rosnie. Dziwne to, bo ogólnie to lubię mięso i często jem. No i dziś coś mnie naszło na ogórki kiszone i zjadłam dwa, tak same bez dodatków😂
Ja natomiast nie wyobrażam sobie nie mieć podgrzewacza do butelek bo w nocy zawsze ściągałam pokarm potem podgrzewalam i szybko zmiana pampersa i ciepłe mleczko i cała noc spałam ja i dziecko. Ja nie jestem z tych matek co siedzą w nocy po kilka godzin z cyckiem bo dbam też o swoje wyspanie żeby potem funkcjonować jak w domu jest jeszcze dwójka dzieci które chcą wypoczetej mamy
To chyba zależy od dziecka. Bo jedno dziecko wisi na piersi godzinę inne je szybko. Super ze dbasz o swoje wyspanie, ale serio to Twoje wyspanie zależy tylko od Twojego dziecka. Bo chyba nie zostawiasz płacącego dziecka i nie idziesz spać? Obyś następne miała takie które nie płacze w nocy i nie trzeba nosić :)
 
Ja też nie ogarniam tych tematow, ale cos mi sie obiło o uszy, ze to chodzi o urzadzenie, które sie podłacza z jednej strony do normalnego odkurzacza, ktorym sprzatasz, a z drugiej strony do nosa dziecka - kosmos [emoji28] osoby, ktore mialy z tym doczynienia niech nam potwierdza czy to prawda [emoji3]
Ta to super sprawa. Raz dwa i wszystko wyciągnięte, to nic nie boli.. a męczyć się odciągając ustami tylko raz się podjęłam. Bezskutecznie, nic nie zostało odciągnięte. Myśle ze każda musi przerobić swoje.
 
No sytuacja jest niefajna bo wszystko się zmienia nawet z dnia na dzień... My przynajmniej wiedzieliśmy jaka będzie sytuacja za miesiąc, a teraz... Tragedia
Ja mam mieć ślub za tydzień, boziu ile stresu przez tego covida... już bym chciała, żeby było po wszystkim! W ogóle nie mogę cieszyć się tym czasem [emoji24]
Zrezygnowaliśmy z wesela, mieliśmy mieć obiad dla 25 osób, a teraz nie wiem co zrobić. Póki co Wrocław jest w żółtej strefie, wiec niby 20 osób może być. Ale chyba to w każdej chwili może się zmienić?
Nie chciałabym po ślubie wrócić do domu jak gdyby nigdy nic... nie wiem co robić [emoji2370]
 
O i u mnie tak samo 🥰 termin na 20.06?



Biedactwo 🥺

Moja Starsza gwiazda odstawiona do szkoły, młodsza wybiła kostkę w domu siedzi 🥺
Kurde dziewczyny czy tylko mi się nic nie chce ? Kolejnego dnia nie przeleze jeszcze mój malzonek niewiadomo o której dziś wróci z pracy to będzie długi dzień...
Według kalendarzyka 20.06😊ale nie jest to jeszcze niczym potwierdzone, usg umówione mam dopiero na 04.11😭 żeby mieć pewność, że już będzie tam serduszko❤️

Z tym lenistwem doskonale Cię rozumiem, w domu nic nie chce mi się robić, w pracy też na pół gwizdka, a dzisiaj nawet nie poszłam, wzięłam na żądanie🤣
U mnie dodatkowo dochodza okropne huśtawki nastroju, że śmiechu przechodzę w płacz i to zupełnie bez powodu🤷‍♀️
Biedne te nasze chłopaki, ale cóż.. Ja dla żartów w takich sytuacjach mówię swojemu "to Ty mi to zrobiłeś!" 🤣.
 
Ja też nie ogarniam tych tematow, ale cos mi sie obiło o uszy, ze to chodzi o urzadzenie, które sie podłacza z jednej strony do normalnego odkurzacza, ktorym sprzatasz, a z drugiej strony do nosa dziecka - kosmos [emoji28] osoby, ktore mialy z tym doczynienia niech nam potwierdza czy to prawda [emoji3]

Coooo naprawde?😀😀 pierwsze slysze! 😀
 
reklama
Co do snów to mi sie dzis śniło że jestem w ciazy i dlatego nie mogę teraz zmienic pracy na moja stara pracę. Już sobie wkrecam co taki sen moze oznaczac, czy to znaczy jak sie mowi ze sny odwrotnie ze nie będę w ciazy czyli poronie :(
Tak sie martwie o kropka, czekam juz tylko do 26.10 zeby znowu zobaczyc serduszko to mnie uspokoi

Na pewno wszystko będzie dobrze! ❤️ Sny często nic nie oznaczają, myślisz o Kropku i dlatego śni Ci się ciąża. Czytam wszystkie Twoje wiadomości i mam takie wewnętrzne poczucie, że tym razem wszystko super się potoczy ☺️
 
Do góry