reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny powiedzcie mi kiedy zrobiłyście pierwszy raz betę i progesteron? Ja dziś zaczęłam 6 tydzień i planowałam iść w następnym tygodniu ale chyba nie wytrzymam i pójdę jutro i w poniedziałek
Ogólnie 6 tydzień i brak objawów tylko więcej śluzu i co jakiś czas ból podbrzusza to normalne? Już się trochę martwię a wizyta dopiero 29 października
Ale testy ciążowe normalnie wychodzą ? Jeśli tak to bez stresu. Wszystko jest dobrze ☺️ Pamiętaj, ze każda z nas inaczej przechodzi ciąże. Jedna ma mega objawy a inna w ogóle , czuje się rewelacyjnie!

Dużo was z Wrocławia. Ja niedaleko 😄 wyczuwam spotkanie z bobasami po porodzie 😄
 
reklama
Ja w dniu spodziewanego okresu
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy zrobiłyście pierwszy raz betę i progesteron? Ja dziś zaczęłam 6 tydzień i planowałam iść w następnym tygodniu ale chyba nie wytrzymam i pójdę jutro i w poniedziałek
Ogólnie 6 tydzień i brak objawów tylko więcej śluzu i co jakiś czas ból podbrzusza to normalne? Już się trochę martwię a wizyta dopiero 29 października
Serio wózki??? Ja jeszcze nie byłam na wizycie nawet i nie wiem czy ciąża się utrzyma. Wiele tu kobiet jest po takich przejściach i raczej o wózkach nie myśli.
Wózki macie już powybierane? [emoji16] kocham tematy wyprawek [emoji173]
 
Widziałam, że ostatnio dużo pisałyście o lidlomixach. Ja mam thermomixa, ale to jedna chwała. Wczoraj wyczytałam, że jest super jako sterylizator do smoczków i butelek ❤ no i można mleko podgrzać do 37°, więc odpada mi zakup podgrzewacza i sterylizatora! Za to kocham tm 🤣🤣 nie musze zagracac kuchni, a te pieniadze mozna przeznaczyc na fajniejsze rzeczy 😉
Też mam tm i kocham całym serem.jak ja za nim teraz tęsknię jak nie mogę ani gotować ani za bardzo jeść ☹️☹️
 
Nie trzeba robić tych badań jak Ci wyjdzie usg i pappa w normie. To jest zalecane badanie jakby wyszły wysokie prawdopodobieństwa zespołu downa i innych chorób. A raczej nawet nie zalecane tylko alternatywa do amniopunkcji.
Ile te badania genetyczne kosztują [emoji15] ja robić nie będę wychodzi na to, nie stać mnie [emoji15]

Segregator mamyginekolog chciałam zamówić sobie, ale kurde nie ma okładki z samą rudą babeczka [emoji35] a tylko taki chce, żeby do mnie pasował [emoji23]

Wczoraj narobilyscie mi smaka na kanapki z pomidorem i dziś zrobiłam sobie, plus dodatkowo z cebula [emoji23]
Z zakupów nici. Drzemkę sobie zrobiłam, teraz leżę i ani myśle wstawać.

Ja mam starsza wersje Biedronkomixa bez przepisów , mam do tego książkę kucharska. Czasami coś tam zrobię [emoji1]
 
Nakrecacie mnie na te badanie. Poczekam do prenatalnych i wtedy zdecyduje

eee nie spokojnie, ja po prostu jestem troche panikara :)


a co do wozkow - nie mam o niczym pojecia 😄 ale poki co ustalilismy ze bedziemy kierowac sie zasada minimalizmu. malo rzeczy, ale dobrych. zadnych plastikowych zabawek itp.
 
Testy zrobiłam 3 dwa tydzień po spóźnionym @ a trzeci test na następny dzień i też wyraźne kreski
Ale testy ciążowe normalnie wychodzą ? Jeśli tak to bez stresu. Wszystko jest dobrze [emoji3526] Pamiętaj, ze każda z nas inaczej przechodzi ciąże. Jedna ma mega objawy a inna w ogóle , czuje się rewelacyjnie!

Dużo was z Wrocławia. Ja niedaleko [emoji1] wyczuwam spotkanie z bobasami po porodzie [emoji1]
 
eee nie spokojnie, ja po prostu jestem troche panikara :)


a co do wozkow - nie mam o niczym pojecia 😄 ale poki co ustalilismy ze bedziemy kierowac sie zasada minimalizmu. malo rzeczy, ale dobrych. zadnych plastikowych zabawek itp.
Widzę że wiele nas łączy! Ja tez zabawki drewniane, bez zbędnego badziewia
 
reklama
Nie trzeba robić tych badań jak Ci wyjdzie usg i pappa w normie. To jest zalecane badanie jakby wyszły wysokie prawdopodobieństwa zespołu downa i innych chorób. A raczej nawet nie zalecane tylko alternatywa do amniopunkcji.
Aaaaa dobra rozumiem. Nie jestem w ogóle zorientowana w tym temacie. Dzięki !

@Sasidi ojej, to nie wiem co doradzić. Mi ostatnio na mdłości pomogło ciepłe kakao wieczorem, ale boje się ze w twoim przypadku tez mogłabyś tym ciepłym napojem zwymiotować... 😞
 
Do góry