reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mieszka w bloku obok. Tylko wiecie co jest najgorsze że mój mąż to jest tak w swojej mamusi zakochany że nie da na nią złego słowa powiedzieć a to przecież ona się wyskakuje z głupimi tekstami

O nie... :( nie chce Ci mowic, co ja bym zrobila na Twoim miejscu, ale mysle ze tutaj trzeba zrobic male przemeblowanie w relacjach.
 
Dziewczyny tak się źle czuje, że już chyba gorzej nie będzie (mam nadzieję)...
Zaparcia i wzdęcia też mam od czego brzuch bardzo mnie boli. Do tego głowa pęka cały dzień, zgaga, mdłości i coraz częściej wymioty🤢🤢 już nawet w nocy mnie mdłości i ból głowy budzi ...
Kac morderca to mało powiedziane. W domu pełen orient, sajgon taki że hoho. Nie mam siły ogarnąć, gotować czy robić cokolwiek tak mi źle ....
Miałam tak samo w ciąży z Michałem do drugiego trymestru. Ale jak ja wtedy to wytrzymałam??

Ponoć wszystko co złe szybko się zapomina... Trzymam kciuki żeby szybko Ci przeszło! 😢
 
Mój były mąż nie był mamisynkiem ale jego matka to taka manipulatorka, że hoho. Niby nie był za nią ale zawsze wybrał ja i jej zdanie a nie moje. Ja w ciąży byłam i sama do lekarza jechałam bo on z mamusią jechał do lekarza. Mnie ze szpitala innym razem moja mama odbierała jeszcze przed ciążą bo on mamusi pomagał. Jak poroniłam ciążę pierwsza to jego mamusia powiedziała nie było serca to nie było jeszcze dziecka nie ma po czym płakać i on tak samo i pytanie kiedy do pracy wrócę. Działkę pod budowę wybrał ze swoim tatą za nasze pieniądze. Jak się Michał urodził to jego mamusia złe łóżeczko i wózek wybrałaś, a to moi rodzice kupili a ona nic nie dała tylko gderala. Ja źle że piersią karmię , źle wszystko ogólnie. Michał miał 2 lata jak się rozwiedlismy, mialam dość tej rodzinki na całego.
Ile czasu byliście przed ślubem? Nie widziałaś tego wszystkiego zanim zaszlas w ciaze?
 
Dziewczyny tak się źle czuje, że już chyba gorzej nie będzie (mam nadzieję)...
Zaparcia i wzdęcia też mam od czego brzuch bardzo mnie boli. Do tego głowa pęka cały dzień, zgaga, mdłości i coraz częściej wymioty🤢🤢 już nawet w nocy mnie mdłości i ból głowy budzi ...
Kac morderca to mało powiedziane. W domu pełen orient, sajgon taki że hoho. Nie mam siły ogarnąć, gotować czy robić cokolwiek tak mi źle ....
Miałam tak samo w ciąży z Michałem do drugiego trymestru. Ale jak ja wtedy to wytrzymałam??
Mnie też czesto boli głowa... Do tego ciągle jestem zmeczona, ale ten ból głowy nie pozwala mi zasnąć ☹
Wizyte mam 22.10 i do tego czasu chyba oszaleje. Stresuje, ze zaraz ciaza sie skonczy i zeby to sprawdzic co chwila sprawdzam czy piersi dalej mnie bola o_O
 
Mnie też czesto boli głowa... Do tego ciągle jestem zmeczona, ale ten ból głowy nie pozwala mi zasnąć ☹
Wizyte mam 22.10 i do tego czasu chyba oszaleje. Stresuje, ze zaraz ciaza sie skonczy i zeby to sprawdzic co chwila sprawdzam czy piersi dalej mnie bola o_O


Ja też co chwile sprawdzam piersi 😆
Najgorzej, że są momenty w ciągu dnia, że nie bolą... ale wieczorem ból wraca.
Mój narzeczony się ze mnie śmieje, że w końcu się zapomnę i zacznę ściskać piersi w miejscu publicznym 😂
 
Super, to daj od razu znac :)
U mnie ok, jest pęcherzyk żółtkowy, w dobrym miejscu, na tym etapie wszystko ok :) nie widać jeszcze serduszka. Teoretycznie wizyta za tydzień w piątek, ale na poniedziałek 26.10 mam umówioną wizytę do lekarza prywatnego co chciałam u niego prowadzić ciążę jednak i teraz nie wiem czy 23 tu iść czy już poczekać do 26
 
U mnie ok, jest pęcherzyk żółtkowy, w dobrym miejscu, na tym etapie wszystko ok :) nie widać jeszcze serduszka. Teoretycznie wizyta za tydzień w piątek, ale na poniedziałek 26.10 mam umówioną wizytę do lekarza prywatnego co chciałam u niego prowadzić ciążę jednak i teraz nie wiem czy 23 tu iść czy już poczekać do 26
no to super!! a który u Ciebie tydzień? Skoro jesteś pewna prowadzenia u prywatnego może warto poczekać już do tego 26go...?
 
reklama
heja! zaczelam zastanawiac sie nad badaniami Nifty Pro. Jesli ktoras z Was robila, bede wdzieczna za podzielenie sie opinia :) mozna je wykonac juz od 10 tyg. wiec to juz calkiem niedlugo.
 
Do góry