reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Pewnie różnice wynikają z tego, że twój cykl jest inny niż 28 dni? Niektóre aplikacje biorą pod uwagę długość cyklu, a niektóre nie. Np ja miałam ostatnią miesiączkę 28.08 i "normalnie" miałabym dzisiaj 6t5d, ale że mam cykle ok 35 dniowe to zakładam, że mam 5t5d
Moje cykle jak w zegarku co 28 dni, ból jajnika w czasie owulacji,
Ja irygację też robie ale i tak długo się ciągnie. Mam niespełna 8 latka i 4,5 latka w domu jeszcze nie wiedzą 🙂 boję że się wygadają a tym razem chcemy zachować to w tajemnicy tyle ile się da 🙂
Moje też odrazu by wygadały, więc narazie nikt nie wie prócz Męża i mnie. Boję się powiedzieć im, aby uniknąć trudnych rozmów na wypadek gdyby jednak coś poszło nie tak, to dopiero początki, niepotwierdzone badaniem, ale mimo to jestem dobrej myśli 😊
My tajemnice będziemy trzymać do grudnia, jak się uda😉
 
reklama
Jejku nie było mnie od rana a tyle do nadrobienia [emoji23]

Mam takie mdłości, że nic nie mogę zjeść. Zero zachcianek, bardziej odechcianek. Ratuje się już imbirem, ale na myśl o jedzeniu nadal mi niedobrze. Jestem głodna, i próbuje zaspokoić głód suchym chlebem bo nic mi nie podchodzi. Ratunku! Co jecie??


Jestem chyba nienormalna, ale zazdroszczę Ci mdłości !
Ja nie mam żadnych objawów i mnie to stresuje :(

Moja siostra przez pół ciąży jadła tylko kaszkę mannę na mleku, tylko to była w stanie przełknąć 🤷🏻‍♀️
 
Pewnie różnice wynikają z tego, że twój cykl jest inny niż 28 dni? Niektóre aplikacje biorą pod uwagę długość cyklu, a niektóre nie. Np ja miałam ostatnią miesiączkę 28.08 i "normalnie" miałabym dzisiaj 6t5d, ale że mam cykle ok 35 dniowe to zakładam, że mam 5t5d
Moje cykle były akurat jak w zegarku, idealnie 14 dnia owulacja, ból jajnika, czasem subtelny, czasem mocniejszy. Na babyboom mam 5t4d. Były byśmy w tym samym tygodniu 😊
 
Jejku nie było mnie od rana a tyle do nadrobienia [emoji23]

Mam takie mdłości, że nic nie mogę zjeść. Zero zachcianek, bardziej odechcianek. Ratuje się już imbirem, ale na myśl o jedzeniu nadal mi niedobrze. Jestem głodna, i próbuje zaspokoić głód suchym chlebem bo nic mi nie podchodzi. Ratunku! Co jecie??
Mi wczoraj serio pomogło kakao z ciepłym mlekiem a dzis rano serek wiejski z pomidorem
 
Ja też zazdroszczę mdłości 😔 u mnie niestety też bez objawów...

Może jeszcze nam coś się pojawi? Chyba musimy przestać się stresować takimi rzeczami, bo zwariujemy 😱 i stres tylko nam zaszkodzi...
Mnie nawet piersi w ciągu dnia często przestają boleć, nie bolą cały czas. W ogóle nie czuję, że jestem w ciąży 🤷🏻‍♀️
 
Jestem chyba nienormalna, ale zazdroszczę Ci mdłości !
Ja nie mam żadnych objawów i mnie to stresuje :(

Moja siostra przez pół ciąży jadła tylko kaszkę mannę na mleku, tylko to była w stanie przełknąć 🤷🏻‍♀️
Gdzies czytalam że mdlosci pojawiają się zwykle miedzy 40 a 52 dc. Ja jeszcze do tylu nie dobilam. I nie mam mdłosci. Jedynie w nocy mam takie uczucie że wymioty podchodzą mi do gardła i zaraz zasypiam spowrotem. Z drugiej strony całe życie mam niedowagę więc lepiej żebym jadla a nie się mdliła ;)
 
Gdzies czytalam że mdlosci pojawiają się zwykle miedzy 40 a 52 dc. Ja jeszcze do tylu nie dobilam. I nie mam mdłosci. Jedynie w nocy mam takie uczucie że wymioty podchodzą mi do gardła i zaraz zasypiam spowrotem. Z drugiej strony całe życie mam niedowagę więc lepiej żebym jadla a nie się mdliła ;)


To ja z niedowagą akurat problemu nigdy nie miałam 🙈😂 zawsze odwrotnie 🤭

A cykle mam takie długie, ze 37dc był pierwszym dniem spodziewanej miesiączki a i tak nie wiem czy coś się nie przesunęło ;)
 
reklama
Może jeszcze nam coś się pojawi? Chyba musimy przestać się stresować takimi rzeczami, bo zwariujemy 😱 i stres tylko nam zaszkodzi...
Mnie nawet piersi w ciągu dnia często przestają boleć, nie bolą cały czas. W ogóle nie czuję, że jestem w ciąży 🤷🏻‍♀️
Mam tak samo 😟 jedynie wyobrażam sobie ze tam jest maleństwo bo niestety żadnych fizycznych oznak nie ma...
 
Do góry