reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To ja z niedowagą akurat problemu nigdy nie miałam 🙈😂 zawsze odwrotnie 🤭

A cykle mam takie długie, ze 37dc był pierwszym dniem spodziewanej miesiączki a i tak nie wiem czy coś się nie przesunęło ;)
To są i tak statystyki.. trzeba poczekac i zobaczyc co przyniesie nam los. Nigdzie nie jest napisane ze brak mdłosci jest rownoznaczne z poronieniem. Jednej włosy będą się pogarszać, inna będzie mieć najpiekniejsze w życiu podczas ciąży, jedna będzie mega senna inna żywsza (ja tak mam). Więc nie wkręcajmy sobie.
 
reklama
To ja z niedowagą akurat problemu nigdy nie miałam 🙈😂 zawsze odwrotnie 🤭

A cykle mam takie długie, ze 37dc był pierwszym dniem spodziewanej miesiączki a i tak nie wiem czy coś się nie przesunęło ;)
To tak jak u mnie 🤦‍♂️ Więc nawet jak pójdę na usg za 12 dni to nie wiem czy będzie już serduszko🤔

dziewczyny, ja w poprzedniej ciąży, gdyby nie rosnący brzuch, ruchy i brak okresu to tez bym sie w ciąży nie czuła :) naprawdę każda z nas jest inna i głupota jest proszenie o mdłości... zobaczcie jak inne dziewczyny się męczą. Naprawdę brak objawow, o niczym nie świadczy. Obyśmy jak najdłużej się dobrze czuły:)
 
A to może jednak wina systemu że nie pokazuje żadnej wizyty.
Niestety się spóźniłaś. Luxmed wieczorem w niedzielę lub w poniedziałek rano rzuca pulę wizyt i kto pierwszy ten lepszy. Musisz teraz dzwonić na infolinię i prosić żeby Cię gdzieś wcisnęli. U nas w Toruniu zawsze jest dostępny jeden lekarz ale nikt nie chce do niego chodzić do innych niestety jest walka. Teraz musisz polować aż ktoś zwolni termin.
 
Trochę to dziwne bo kiedyś jak miałam inny pakiet to bez problemu były codzienne dostępne wizyty i nawet można było się umówić godzine przed i jechać. Chyba że to wina koronawirusa ale jakoś nie chce mi się wierzyć że nagle zniknęło 100 wizyt z całego Trójmiasta dostępnych w jednym dniu na różne pory.
Niestety się spóźniłaś. Luxmed wieczorem w niedzielę lub w poniedziałek rano rzuca pulę wizyt i kto pierwszy ten lepszy. Musisz teraz dzwonić na infolinię i prosić żeby Cię gdzieś wcisnęli. U nas w Toruniu zawsze jest dostępny jeden lekarz ale nikt nie chce do niego chodzić do innych niestety jest walka. Teraz musisz polować aż ktoś zwolni termin.
 
Trochę to dziwne bo kiedyś jak miałam inny pakiet to bez problemu były codzienne dostępne wizyty i nawet można było się umówić godzine przed i jechać. Chyba że to wina koronawirusa ale jakoś nie chce mi się wierzyć że nagle zniknęło 100 wizyt z całego Trójmiasta dostępnych w jednym dniu na różne pory.
Ja się wczoraj zapisałam i wczoraj byłam przyjęta.
 
co prawda mam enel med ale kiedys bylam w luxie i wydaje mi sie ze tam jest tk samo - niestety umowienie sie na usg jest osobno i musi wystawic na to skierowanie lekarz. ptoem umawiana jest odrebna wizyta usg. zauwazyla ze nawet te gabinety ginekologiczne niekoniecznie maja sprzer do zrobienia usg..
Wszystko zależy od placówki, bo jeśli placówka posiada usg w gabinecie i przychodzi kobieta na wizytę- samą konsultacje -ale lekarz widzi potrzebę usg to Jak najbardziej można wykonać razem. Wcześniej przed wejściem w rejestracji warto dopytać czy pakiet obejmuje usg :) Pracuje w rejestracji przychodni i przychodzą do nas kobiety z różnych firm ubezp, enelmed czy medicover itp. My jako rejestratorki dzień wcześniej sprawdzamy wszystkich pacjentów i ich pakiety opisując co ktoś ma a czego nie ma w pakiecie w opisie do wizyty dla lekarza. Także myśle ze wszystko zależy od placówki.
 
Już po wizycie, jest piękny malutki zarodek, idelnie bijące serduszko, ciąża prawie zgrana z terminem wg OM... tylkopęcherzyk jest umiejscowiony fatalnie nisko, przy samej szyjsce [emoji17] dostałam skierowanie do szpitala i mają zadecydować czy ciąże kontynuujemy czy należy przerwać .. jestem załamana. Czekam teraz na izbie przyjeć.
20201014_151603.jpeg
 
reklama
Jejku nie było mnie od rana a tyle do nadrobienia [emoji23]

Mam takie mdłości, że nic nie mogę zjeść. Zero zachcianek, bardziej odechcianek. Ratuje się już imbirem, ale na myśl o jedzeniu nadal mi niedobrze. Jestem głodna, i próbuje zaspokoić głód suchym chlebem bo nic mi nie podchodzi. Ratunku! Co jecie??
Ja jak mnie złapią mdłości to czekam aż przejdzie i dopiero później ładuje w siebie to na co ochota przyjdzie 😂
 
Do góry