reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny
Wczoraj byłam wieczorem na badaniu. Bliźniaków jednak nie będzie bo ten mniejszy pęcherzyk już się praktycznie cały wchłonął . W drugim pęcherzyku jest zarodek i po raz 3 pod moim sercem bije serduszko 🥰
Ciąża ciut młodsza niż myślałam 6,2.
Dobrego dnia dla wszystkich mimo okropnej pogody .
Gratuluję serduszka 😍♥️😘 dobrze że ciąża się rozwija prawidłowo 😍
 
Udalo mi sie wcisnac na USG ciazy w enel medzie:) w poniedzialek co prawda bylam na wizycie prywatnie, ale chce tez skorzystac z pakietu i akurat pojde w przyszly poniedzialek jeszcze raz. nie chce byc nadgorliwa, ale ten zarodek byl taki malutki ze chetnie sprawdze jak sie rozwija :)
 
No stresuje się bardzo tym wszystkim, ale zrezygnowaliśmy z wesela i na razie robimy tylko obiad dla 20 osób, a większe wesele (ok 60 osób) chcemy zrobić sobie rok później, może na pierwszą rocznicę...
Ale i tak nie wiem co wyjdzie z tego obiadu, wczoraj świadek mojego narzeczonego dzwonił i mówił, że czeka na wynik testu, bo jest chory 😱
Chyba do ostatniej chwili nie będziemy wiedzieć w jakim składzie uda nam się spotkać. Mam nadzieje, ze my będziemy zdrowi i przynajmniej uda się wziąć ślub.
Współczuję sytuacji...
 
Ale ja znowu niby w ciąży jestem, to nie powinny przestać wypadać? :D Bo jak zaczęły wypadać, a potem dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to się ucieszyłam, że przestaną wypadać. A tu stan paznokci i włosów jest koszmarny. Wyglądają strasznie, pazury muszę mieć króciutkie jak nigdy, bo połamane non stop :(
No niby w ciąży mniej wypadają. Ale pamiętaj że organizm masz osłabiony po pierwszej ciąży a teraz juz kolejna. Dla twojego organizmu to jest obciążenie.
 
Ja mam wizyte o 14.00 i musi byc już widac pęcherzyk żółtkowy i dobrze by bylo gdyby był zarodek.. tydzien temu był tylko mały pęcherzyk i sam lekarz dał odczuć, że spodziewał się więcej bo mam krótkie cykle. Mam dokladnie te same czarne myśli co przy ostatniej poronionej ciązy.. nie ma we mnie nadziei [emoji17]
 
Ja mam wizyte o 14.00 i musi byc już widac pęcherzyk żółtkowy i dobrze by bylo gdyby był zarodek.. tydzien temu był tylko mały pęcherzyk i sam lekarz dał odczuć, że spodziewał się więcej bo mam krótkie cykle. Mam dokladnie te same czarne myśli co przy ostatniej poronionej ciązy.. nie ma we mnie nadziei [emoji17]

Kochana rozumiem Cie. ja rowniez mam caly czas czarne mysli, wlasciwie to jestem jedna wielka czarna mysla. Ale trzeba pamietac, ze nie patrzymy juz na ciaze przez rozowe okulary, ale to nie znaczy ze bedzie zle. Kazdy lekarz u ktorego bylam po poronieniu mowil, ze szanse na kolejne poronienie sa bardzo male. Ktory masz dzis tydzien/dzien ciazy? trzymam mocno kciuki za wizyte :)
 
Ja mam wizyte o 14.00 i musi byc już widac pęcherzyk żółtkowy i dobrze by bylo gdyby był zarodek.. tydzien temu był tylko mały pęcherzyk i sam lekarz dał odczuć, że spodziewał się więcej bo mam krótkie cykle. Mam dokladnie te same czarne myśli co przy ostatniej poronionej ciązy.. nie ma we mnie nadziei [emoji17]
Bądź dobrej myśli ♥️
 
Ja mam wizyte o 14.00 i musi byc już widac pęcherzyk żółtkowy i dobrze by bylo gdyby był zarodek.. tydzien temu był tylko mały pęcherzyk i sam lekarz dał odczuć, że spodziewał się więcej bo mam krótkie cykle. Mam dokladnie te same czarne myśli co przy ostatniej poronionej ciązy.. nie ma we mnie nadziei [emoji17]
Trzymam za was kciuki ❤️
 
reklama
Do góry