reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja bym bała się pracować teraz. Po pierwsze masz źle samopoczucie. A po drugie każda infekcja do 13tyg jest niebezpieczna.
Do tego mamy teraz taka rzeczywistość że strach przed kwarantanna. Bo wtedy co bez dostępu do gina do badań...
ja na razie pracuje, bo boję sie iść trzeci raz na zwolnienie ciążowe w tym roku, mam nadzieję popracować około trzech miesięcy i później się zwalniać. Ale ja mam lekka, siedząca pracę w kantorze, co prawda zmiany nocne ale przy obecnym ruchu można sie nawet wyspać :)
 
ja jeszcze nie wiem, do kiedy chce pracowac. mam bardzo nieinwazyjna prace, bo od czasu wirusa pracuje tylko z domu i na pewno sie to szybko nie zmieni. moim problemem jest jednak stres, ktory bardzo mi uprzykrza niemal kazdy dzien :( bardzo jestem podatna, szybko to po sobie odczuwam i ciaza w ogole tego nie zmienila.
 
Ja poza pracą mam jeszcze studia dzienne i zdecydowałam że narazie będę kontynuować, ale jak tylko poczuje się gorzej odpuszczam.
Od wczoraj męczę się z katarem, macie jakieś sprawdzony sposoby? Bo już normalnie u jechać z tym nie mogę :(
 
Rob betę i od razu leć na wolne, to nie te czasy że można było sobie ryzykować.
Cieszę się że dołączyłaś (w końcu ktoś z problemem biegunek 😂 - bierzesz coś na to? )

Nic, ale dzisiaj zadzwonię do ginekologa bo jest tragedia🤦🏼‍♀️ Nie panikuje bo w pierwszej ciąży to właśnie biegunka była pierwszym objawem....teraz dołączyły poranne mdłości i jest tragedia...dzisiaj przejechałam 20km i musiałam się po drodze 2x zatrzymywać bo myślałam że już nie wytrzymam...dlatego nie wiem jak mam teraz pracować w grupie dzieci 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 
Nic, ale dzisiaj zadzwonię do ginekologa bo jest tragedia🤦🏼‍♀️ Nie panikuje bo w pierwszej ciąży to właśnie biegunka była pierwszym objawem....teraz dołączyły poranne mdłości i jest tragedia...dzisiaj przejechałam 20km i musiałam się po drodze 2x zatrzymywać bo myślałam że już nie wytrzymam...dlatego nie wiem jak mam teraz pracować w grupie dzieci 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
U mnie to też pierwszy objaw. Ogólnie mam pancerny przewód pokarmowy i nigdy nie miałam żadnych problemów a tu taka zachwycająca niespodzianka. Czarna, moja siostra zaparcia miała w końcówce to piła siemię lniane i podobno bardzo pomagało :) (o walorach smakowych nie dyskutuje 🤣)
 
reklama
Do góry