reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Witajcie, ja dzisiaj niby 29tc, ale mam nieregularne. Chociaż w około 25 dc miałam już plamienia i z reguły 30tc lunęło. Cały cykl stosowałam miositogyn GT, tak naprawdę to od 9-17dc miałam śluz rozciągliwy, taki mokry. W tamten weekend czyli niby tydzień do okresu pojawił się śluz biały rozciągliwy. Tak się boję testować, mam wielką nadzieję. W ten weekend znowu nie za dużo śluzu, ale gesty mleczny niewiele. Wczoraj przelewanie w brzuchu, jakieś dziwne bulgotanie, przyspieszone bicia serca od czasu do czasu. Czuję się strasznie dziwne niż w poprzednim cyklu. Staramy się od 5 cykli, może to już
psychiczne objawy? :(
 
Ma
Dokładnie tak. Chyba masz rację lepiej poczekać bo mnie to strasznie stresuje, jak robię test i czekam na wynik to serce mi bije sto razy szybciej 🙂
Mam identycznie, także rozumiem zniecierpliwienie, jak mnie całkiem poniesie to 1.10 już spróbuję. Czytałam gdzieś że beta przyrasta skokowo co 48 godzin, to zawsze jak chcesz wcześniej sprawdzać to pojutrze by było już całkiem rozsądnie :)
 
reklama
Witajcie, ja dzisiaj niby 29tc, ale mam nieregularne. Chociaż w około 25 dc miałam już plamienia i z reguły 30tc lunęło. Cały cykl stosowałam miositogyn GT, tak naprawdę to od 9-17dc miałam śluz rozciągliwy, taki mokry. W tamten weekend czyli niby tydzień do okresu pojawił się śluz biały rozciągliwy. Tak się boję testować, mam wielką nadzieję. W ten weekend znowu nie za dużo śluzu, ale gesty mleczny niewiele. Wczoraj przelewanie w brzuchu, jakieś dziwne bulgotanie, przyspieszone bicia serca od czasu do czasu. Czuję się strasznie dziwne niż w poprzednim cyklu. Staramy się od 5 cykli, może to już
psychiczne objawy? :(
Jak rozumiem chodzi o dni w cyklu a nie tygodnie? :) poczekaj do 30 dc, już niedaleko a test już prawdopodobnie coś pokaże :)
 
Do góry