reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Właśnie to był ostatni.. ale zaraz jadę na miasto i zrobię sobie zapas, kupie też te bardziej czułe. A ile dni przed @ Ci wyszedł? :)

Bladziochy wyszły mi w 25dc :) mam dość nieregularne cykle i ciezko powiedziec ile to było przed @, choć stawiam że około 3-4 dni przed (na podstawie daty owu).
nastepnego dnia zrobilam betę i wyniosła ok 60.

pomylka! to byl 26dc :D pierwsza beta 27dc :) juz mi sie miesza:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bladziochy wyszły mi w 25dc :) mam dość nieregularne cykle i ciezko powiedziec ile to było przed @, choć stawiam że około 3-4 dni przed (na podstawie daty owu).
nastepnego dnia zrobilam betę i wyniosła ok 60.

pomylka! to byl 26dc :D pierwsza beta 27dc :) juz mi sie miesza:D
Hehe jasne rozumiem, no ja dziś 24 dc, poczekam lepiej do 2.10 tak po co się denerwować :)
 
Ma

Mam identycznie, także rozumiem zniecierpliwienie, jak mnie całkiem poniesie to 1.10 już spróbuję. Czytałam gdzieś że beta przyrasta skokowo co 48 godzin, to zawsze jak chcesz wcześniej sprawdzać to pojutrze by było już całkiem rozsądnie :)
Chciałabym uwierz, ale jesteśmy aktualnie w UK i nie mam pojęcia gdzie i czy robią tu takie wyniki, poczekam jeszcze, zatestuje 2.10 może jakoś wytrzymamy 😂 za Ciebie też trzymam kciuki :)
 
Czy któraś z was ma około biegunkowe problemy? Jak sobie radzicie z układem trawiennym, coś bierzecie czy pozostawiacie temat samemu sobie? 🙈
 
Ja dzisiaj w stresie. Nie mogę się doczekać jutra aby iść na bete plus jeszcze pierwszy dzień przedszkola 🙈. Plus jeszcze na teście 25 mi wychodzi bardzo blada kreska a to już niby 31dc 🙄. Dlaczego czas nie leci szybciej 😂
 
Dokładnie tak. Chyba masz rację lepiej poczekać bo mnie to strasznie stresuje, jak robię test i czekam na wynik to serce mi bije sto razy szybciej 🙂
Mi moj pierwszy test dwa dni przed okresem też wyszła blada kreska po regulaminowym czasie. dzień później była już o czasie, dwa dni później ładna i wyraźna, więc nie trać nadziei:)
 
Zrobiłam test, niestety negatywny. Dzisiaj 29dc :( okres niby za dwa dni, a ja mam tak dużo objawów ciążowych. Chyba muszę iść do psychologa bo to może urojona. Nawet śluz biały i gęsty 😥😥😥😥
 
reklama
Do góry