reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej kochana! Bardzo mi przykro, wiem co czujesz tez 2 razy poronilam. Ale staram sie myslec ze tym razem sie uda! Trzymam kciuki. Bylas juz u lekarza?
na razie nie, receptę na duphaston wzięłam podczas telekonsultacji, tam też pani doktor kazała brać na razie dwa razy dziennie. jeśli wszystko będzie w porządku, wizytę planuje za około dwa tygodnie. nie chce iść i sie stresować, czy zobaczę serduszko czy jeszcze nie.
 
reklama
na razie nie, receptę na duphaston wzięłam podczas telekonsultacji, tam też pani doktor kazała brać na razie dwa razy dziennie. jeśli wszystko będzie w porządku, wizytę planuje za około dwa tygodnie. nie chce iść i sie stresować, czy zobaczę serduszko czy jeszcze nie.
Mam dokładnie tak samo, u mnie poprzednim razem skończyło się na pustym pęcherzyku, także teraz troszkę przeczekam.
 
na razie nie, receptę na duphaston wzięłam podczas telekonsultacji, tam też pani doktor kazała brać na razie dwa razy dziennie. jeśli wszystko będzie w porządku, wizytę planuje za około dwa tygodnie. nie chce iść i sie stresować, czy zobaczę serduszko czy jeszcze nie.
Twoja gin Ci wypisala czy rodzinny przez telefon? :)
 
reklama
O prosze nie wiedzialam ze jestes cos takiego :)
generalnie w poważniejszych sprawach bym sie tam nie udała. Ale tu chodziło głównie o receptę, chociaz ginekolog, na która trafiłam, troche tez ze mną porozmawiała. Kiedy po pierwszym poronieniu nie mogłam dojsc do siebie, pozytywnie sie zaskoczyłam, bo właśnie tam znalazłam psychiatrę, który że nie dość bez problemu wystawił zwolnienie z pracy, to jeszcze rozmawiał że mną na czacie od 21 do 23 :)
 
Do góry