reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

generalnie w poważniejszych sprawach bym sie tam nie udała. Ale tu chodziło głównie o receptę, chociaz ginekolog, na która trafiłam, troche tez ze mną porozmawiała. Kiedy po pierwszym poronieniu nie mogłam dojsc do siebie, pozytywnie sie zaskoczyłam, bo właśnie tam znalazłam psychiatrę, który że nie dość bez problemu wystawił zwolnienie z pracy, to jeszcze rozmawiał że mną na czacie od 21 do 23 :)
No prosze. Milo ze jest cos takiego :)
Ja biore duphaston bo mialam jeszcze jedna paczke w domu, ale musze sie umowic za jakis tydzien na wizyte bo nie wystraczy mi na 2 tyg a nie wiem czy lelarz rodzinny mi wypisze
 
reklama
Kochane powiedzcie mi, po pierwszej ciąży zaczął mi skakać poranny cukier. Nie jakoś mocno. Staram się regulować dietą itd, ale na ciążę to ciut za wysoki. Wiedziałam że w tej ciąży włącza mi leki. I moje pytanie - czy któraś z Was miala cukrzycę ciążowa? Skierowanie do diabetologa daje ginekolog? Jak to wygląda po kolei? Miłego dnia 😁 ja za chwilę ide do laboratorium. Dam znać po południu jaka beta. Oby ogrooooomnaaaa haha.
 
Kochane powiedzcie mi, po pierwszej ciąży zaczął mi skakać poranny cukier. Nie jakoś mocno. Staram się regulować dietą itd, ale na ciążę to ciut za wysoki. Wiedziałam że w tej ciąży włącza mi leki. I moje pytanie - czy któraś z Was miala cukrzycę ciążowa? Skierowanie do diabetologa daje ginekolog? Jak to wygląda po kolei? Miłego dnia 😁 ja za chwilę ide do laboratorium. Dam znać po południu jaka beta. Oby ogrooooomnaaaa haha.
Oj z cukrzyca nie pomoge 🙈 ale za to trzymam kciuki za bete ja tez wlasnie wracam z laboratorium, po drodze swieza buleczka i zaraz dzwonie ze biore urlop 3 dni 😂😎
 
Kochane powiedzcie mi, po pierwszej ciąży zaczął mi skakać poranny cukier. Nie jakoś mocno. Staram się regulować dietą itd, ale na ciążę to ciut za wysoki. Wiedziałam że w tej ciąży włącza mi leki. I moje pytanie - czy któraś z Was miala cukrzycę ciążowa? Skierowanie do diabetologa daje ginekolog? Jak to wygląda po kolei? Miłego dnia 😁 ja za chwilę ide do laboratorium. Dam znać po południu jaka beta. Oby ogrooooomnaaaa haha.
Moja siostra, cała ciąże miała powyżej normy, co prawda lekko ale regulowała dieta i tak dotrwała, ale Zuzka z 4kg na stanie się urodziła. Także spróbuj u diabetologa może też bez leków da radę :)
 
reklama
Do góry