reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja dzis mam termin ale kreseczki juz konkretne :) Mysle tylko co robic z praca bo pracuje fizycznie i cale 8 h przerzucam boxy po 15-20 kg :(
Czarna, nie miej skrupułów, leć od razu na l4. Moja siostra w pierwszej ciąży też na początku nie chciała iść, skończyło się na plamieniach w pracy, pobytem w szpitalu a do końca ciąży musiała bardzo się oszczędzać - a od 4 miesiąca to jest parę miesięcy strachu.
Ja mam pracę biurowo/terenową także zastanawiam się co w razie czego zrobić
 
reklama
dzięki dziewczyny!
ja planowałam ok 6t3-5d, to jeszcze tyle czasu :( również jestem po poronieniu, ale boję się, że wcześniej niewiele będzie widać.
 
Czarna, nie miej skrupułów, leć od razu na l4. Moja siostra w pierwszej ciąży też na początku nie chciała iść, skończyło się na plamieniach w pracy, pobytem w szpitalu a do końca ciąży musiała bardzo się oszczędzać - a od 4 miesiąca to jest parę miesięcy strachu.
Ja mam pracę biurowo/terenową także zastanawiam się co w razie czego zrobić
No wlasnie ide jutro z rana na bete i jak sie potwierdzi to dzwobie do lekarza od razu bo sie mega boje dzwigac :(
 
Hejka dziewczyny🥰 ja dziś o 2 w nocy się obudziłam, nie mogłam za nic w świecie zasnąć, więc postanowiłam zrobić kolejny test haha. Miałam tylko 25 i wyszedł całkiem widoczny 👍😁 Potem jeszcze zrobiłam ten elektroniczny vlear blue. On też ma czułość 25 i byłam przekonana że jeszcze nic nie pokaże a tu proszę 🥰
Ale super. Gratulację kochana :) mnie wczoraj strasznie bolało podbrzusze. Tez mam ten test o czułości 25 i robię jutro rano, nie mogę już wytrzymać.. stresuje się tym co wyjdzie lub nie wyjdzie, ale cóż najwyżej powtórzę po kilku dniach bardziej czuły. Nie dam rady już czekać :D
 
A
Ale super. Gratulację kochana :) mnie wczoraj strasznie bolało podbrzusze. Tez mam ten test o czułości 25 i robię jutro rano, nie mogę już wytrzymać.. stresuje się tym co wyjdzie lub nie wyjdzie, ale cóż najwyżej powtórzę po kilku dniach bardziej czuły. Nie dam rady już czekać :D
A ile do terminu? 😎
 
Czesc mamusie, do tej pory przegapiłam ten temat, siedziałam na majowych:) termin z ostatniej miesiączki wychodzi 2 czerwca, chociaż owulacje w tym miesiącu musiałam mieć wcześniej, bo w dni płodne według kalendarzyka nie miałam męża pod ręką:) test wyszedł pozytywny już dwa dni przed spodziewana miesiaczka, która miała przyjść w piątek. W tym roku straciłam już dwie ciążę, dlatego teraz od dnia pozytywnego testu jestem na duphastonie, tabletka co 12 godzin. Mam nadzieję że pomoże, bo kolejnej straty nie zniesiemy...
 
reklama
Czesc mamusie, do tej pory przegapiłam ten temat, siedziałam na majowych:) termin z ostatniej miesiączki wychodzi 2 czerwca, chociaż owulacje w tym miesiącu musiałam mieć wcześniej, bo w dni płodne według kalendarzyka nie miałam męża pod ręką:) test wyszedł pozytywny już dwa dni przed spodziewana miesiaczka, która miała przyjść w piątek. W tym roku straciłam już dwie ciążę, dlatego teraz od dnia pozytywnego testu jestem na duphastonie, tabletka co 12 godzin. Mam nadzieję że pomoże, bo kolejnej straty nie zniesiemy...
Hej kochana! Bardzo mi przykro, wiem co czujesz tez 2 razy poronilam. Ale staram sie myslec ze tym razem sie uda! Trzymam kciuki. Bylas juz u lekarza?
 
Do góry