reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja dopiero uporałam się z praniem i prasowaniem. Myślałam że będę musiała dokupić parę ciuszków dla młodego, ale tydzień temu dostałam dwa kartony ubranek i pewnie nawwt połowy nie zdążę założyć 😀 Ale mimo że pewnie uprane, i tak uprałam w Loveki i poprasowałam.
W komodzie mam ułożone same na 56. 62 czekają w worku, ale już uprane i wyprasowane.
Walizkę zacznę pakować po majówce. Nie mam jeszcze pieluch, przekąsek i jakichś drobiazgów. Termin na 9.06. 😀
 
Hej. Jak Wasze przygotowania? Mam termin na 24.06. Poprasowałam właśnie wszystkie ciuszki. Planuje po majowce zacząć pakować walizkę 😅
ja mam termin na 13 czerwca. Ciuszki wyprane, wyprasowane i poukładane. Łóżeczko złożone, wózek czeka. Torba również spakowana. Wole dmuchać na zimne 😁
 
Dobra, bo widzę że się robi afera, to już wyjaśniam :p
Wątek prywatny powstał 2.11.2020. Jeśli któraś do tego czasu zgłosiła na wątku "lista zerwcowych mam 2021" chęć bycia na wątku prywatnym, to została dodana.
Jeśli ktoś zgłaszał się później, to druga moderatorka czyli DomiPolka prosila żeby polubić jej post.
Później nie dodawaliśmy już nikogo.
@marysia1205 twojego posta nie widzę na liście czerwcowych mam żadnego.
@Abc1234 ty przyszłaś widzę dużo dużo później
@Kwiat Jabłoni Jeśli chodzi o Ciebie, to nie do końca wiem co się stało.
Wybaczcie, ale było sporo dzieczyn które zapisały się na forum, nie napisały nigdzie nic, tylko żeby je dodać na prywatny wątek.... Jak ktoś tu napisał kilka postów wcześniej to też jednak mało żeby dołączyć do grona, gdzie znamy się i ufamy już sobie na tyle, że często wrzucając wyniki badań, nie zasłaniają nawet dziewczyny danych osobowych. Wiele osob z wątku prywatnego odzywa się też tutaj, także pisać jest z kim ;)
I nie martwcie się - Jeśli ktoś kto się zgłosił na wątek prywatny, był do niego dodany, a się nie odzywa, to też został z tamtad usunięty, bo posty raz na miesiac czy rzadziej były dla nas mało wiarygodne.
Ja z kolei mam problem ze znalezieniem wątku, a przecież w nim już byłam od dawna :( pomożesz?
 
przyznam, że przeraża mnie wizja pakowania walizki 😁 Próbuję dojść dlaczego, ale nie wiem. Ciuszki poprasowane, poprane, łóżeczko skręcone (na razie jedno, później będą potrzebne dwa :D ), Jeszcze komodę muszę jakąś zamówić, bo obecnie wszystkie dzieciowe rzeczy są w łóżeczku 🙈 Niby mam listę rzeczy, które zabrać do szpitala a i tak czuję się... Nieogarnięta w tej kwestii. Oficjalny termin to połowa lipca, ale realny końcówka czerwca. ... Dobrze, ja chyba zajmę się pakowaniem tej walizki...
 
Ja dziś chce się pakować do szpitala, ale wy poważnie walizki spskowalyscie czy to przenośnia? W zasadzie mała walizka to nie głupi pomysł... :-)
Dziś posegreguje ciuszki żeby najmniejsze powyciągać ale poukładam dopiero w połowie maja jak komoda przyjdzie...
Termin 25.06 ale przez te mięśniaki czuje ze będzie szybciej.

Coraz bardziej się stresuje porodem. We wtorek w szpitalu gdzie chce rodzic coś się wydarzyło i cały czas rozmyślam czy będzie SN czy skończy się na CC...
A wy jaki poród planujecie?
 
Ja dziś chce się pakować do szpitala, ale wy poważnie walizki spskowalyscie czy to przenośnia? W zasadzie mała walizka to nie głupi pomysł... :-)
Dziś posegreguje ciuszki żeby najmniejsze powyciągać ale poukładam dopiero w połowie maja jak komoda przyjdzie...
Termin 25.06 ale przez te mięśniaki czuje ze będzie szybciej.

Coraz bardziej się stresuje porodem. We wtorek w szpitalu gdzie chce rodzic coś się wydarzyło i cały czas rozmyślam czy będzie SN czy skończy się na CC...
A wy jaki poród planujecie?
Ja już spakowana na powaznie. W środę wróciłam ze szpitala (nadciśnienie)...wiem, że kolejna taka akcja może się skończyc CC...z resztą jestem w dwupaku. 🙂
 
reklama
Ja dziś chce się pakować do szpitala, ale wy poważnie walizki spskowalyscie czy to przenośnia? W zasadzie mała walizka to nie głupi pomysł... :-)
Dziś posegreguje ciuszki żeby najmniejsze powyciągać ale poukładam dopiero w połowie maja jak komoda przyjdzie...
Termin 25.06 ale przez te mięśniaki czuje ze będzie szybciej.

Coraz bardziej się stresuje porodem. We wtorek w szpitalu gdzie chce rodzic coś się wydarzyło i cały czas rozmyślam czy będzie SN czy skończy się na CC...
A wy jaki poród planujecie?
Ja mam jedną duża walizkę. Dlaczego miałaby to być przenośnia? :)
Ja sn na ten moment i mam nadzieję że tak się skończy :)
 
Do góry