reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja się zgłaszałam w wątku o dodanie, ale nie zostałam dodana do tej grupy. To jest tylko grupa dla wybranych lub o określonym stażu czy ilości postów? Jeśli tak, nie zgłaszałabym się niepotrzebnie, a nie zostało to sprecyzowane.
 
reklama
A miałaś wcześniej dostęp?
Hej,
Czy któraś z was ma dostęp do grupy priv czerwcowe mamusie 2021? Niestety po zmianie telefonu miałam problem i teraz nie mam uprawnień na tą grupę. A chętnie się dowiem co u dziewczyn.
Na wątku są dziewczyny od samego początku ciąży, które założyły wątek prywatny, robiły listę osób, dzielą się tam swoimi prywatnymi sprawami, znają się dobrze od wielu miesięcy dlatego nie zgadzają się dodawać nikogo nowego.
Ja się zgłaszałam w wątku o dodanie, ale nie zostałam dodana do tej grupy. To jest tylko grupa dla wybranych lub o określonym stażu czy ilości postów? Jeśli tak, nie zgłaszałabym się niepotrzebnie, a nie zostało to sprecyzowane.
 
A miałaś wcześniej dostęp?
Na wątku są dziewczyny od samego początku ciąży, które założyły wątek prywatny, robiły listę osób, dzielą się tam swoimi prywatnymi sprawami, znają się dobrze od wielu miesięcy dlatego nie zgadzają się dodawać nikogo nowego.
Szkoda , bo jestem od samego początku a mnie też nie dodały. Trudno , to nie koniec świata 🤭😂
 
Ja się zgłaszałam w wątku o dodanie, ale nie zostałam dodana do tej grupy. To jest tylko grupa dla wybranych lub o określonym stażu czy ilości postów? Jeśli tak, nie zgłaszałabym się niepotrzebnie, a nie zostało to sprecyzowane.
Szkoda , bo jestem od samego początku a mnie też nie dodały. Trudno , to nie koniec świata 🤭😂
dokładnie, trochę jak grupki w podstawówce 😅
Dobra, bo widzę że się robi afera, to już wyjaśniam :p
Wątek prywatny powstał 2.11.2020. Jeśli któraś do tego czasu zgłosiła na wątku "lista zerwcowych mam 2021" chęć bycia na wątku prywatnym, to została dodana.
Jeśli ktoś zgłaszał się później, to druga moderatorka czyli DomiPolka prosila żeby polubić jej post.
Później nie dodawaliśmy już nikogo.
@marysia1205 twojego posta nie widzę na liście czerwcowych mam żadnego.
@Abc1234 ty przyszłaś widzę dużo dużo później
@Kwiat Jabłoni Jeśli chodzi o Ciebie, to nie do końca wiem co się stało.
Wybaczcie, ale było sporo dzieczyn które zapisały się na forum, nie napisały nigdzie nic, tylko żeby je dodać na prywatny wątek.... Jak ktoś tu napisał kilka postów wcześniej to też jednak mało żeby dołączyć do grona, gdzie znamy się i ufamy już sobie na tyle, że często wrzucając wyniki badań, nie zasłaniają nawet dziewczyny danych osobowych. Wiele osob z wątku prywatnego odzywa się też tutaj, także pisać jest z kim ;)
I nie martwcie się - Jeśli ktoś kto się zgłosił na wątek prywatny, był do niego dodany, a się nie odzywa, to też został z tamtad usunięty, bo posty raz na miesiac czy rzadziej były dla nas mało wiarygodne.
 
Dobra, bo widzę że się robi afera, to już wyjaśniam :p
Wątek prywatny powstał 2.11.2020. Jeśli któraś do tego czasu zgłosiła na wątku "lista zerwcowych mam 2021" chęć bycia na wątku prywatnym, to została dodana.
Jeśli ktoś zgłaszał się później, to druga moderatorka czyli DomiPolka prosila żeby polubić jej post.
Później nie dodawaliśmy już nikogo.
@marysia1205 twojego posta nie widzę na liście czerwcowych mam żadnego.
@Abc1234 ty przyszłaś widzę dużo dużo później
@Kwiat Jabłoni Jeśli chodzi o Ciebie, to nie do końca wiem co się stało.
Wybaczcie, ale było sporo dzieczyn które zapisały się na forum, nie napisały nigdzie nic, tylko żeby je dodać na prywatny wątek.... Jak ktoś tu napisał kilka postów wcześniej to też jednak mało żeby dołączyć do grona, gdzie znamy się i ufamy już sobie na tyle, że często wrzucając wyniki badań, nie zasłaniają nawet dziewczyny danych osobowych. Wiele osob z wątku prywatnego odzywa się też tutaj, także pisać jest z kim ;)
I nie martwcie się - Jeśli ktoś kto się zgłosił na wątek prywatny, był do niego dodany, a się nie odzywa, to też został z tamtad usunięty, bo posty raz na miesiac czy rzadziej były dla nas mało wiarygodne.
Dzięki Roki, pięknie napisałaś, nic więcej nie dodaje 😃
 
Dobra, bo widzę że się robi afera, to już wyjaśniam :p
Wątek prywatny powstał 2.11.2020. Jeśli któraś do tego czasu zgłosiła na wątku "lista zerwcowych mam 2021" chęć bycia na wątku prywatnym, to została dodana.
Jeśli ktoś zgłaszał się później, to druga moderatorka czyli DomiPolka prosila żeby polubić jej post.
Później nie dodawaliśmy już nikogo.
@marysia1205 twojego posta nie widzę na liście czerwcowych mam żadnego.
@Abc1234 ty przyszłaś widzę dużo dużo później
@Kwiat Jabłoni Jeśli chodzi o Ciebie, to nie do końca wiem co się stało.
Wybaczcie, ale było sporo dzieczyn które zapisały się na forum, nie napisały nigdzie nic, tylko żeby je dodać na prywatny wątek.... Jak ktoś tu napisał kilka postów wcześniej to też jednak mało żeby dołączyć do grona, gdzie znamy się i ufamy już sobie na tyle, że często wrzucając wyniki badań, nie zasłaniają nawet dziewczyny danych osobowych. Wiele osob z wątku prywatnego odzywa się też tutaj, także pisać jest z kim ;)
I nie martwcie się - Jeśli ktoś kto się zgłosił na wątek prywatny, był do niego dodany, a się nie odzywa, to też został z tamtad usunięty, bo posty raz na miesiac czy rzadziej były dla nas mało wiarygodne.
Ja tez nie wiem i przez chwile się zastanawiałam o co kaman, ale ta kwestia to ostatnie o co trzeba się martwić, luzik:)
 
Hej. Jak Wasze przygotowania? Mam termin na 24.06. Poprasowałam właśnie wszystkie ciuszki. Planuje po majowce zacząć pakować walizkę 😅
 
reklama
Do góry