reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny powiedzcie szczerze. Kupujecie juz jakies rzeczy dla maluszka czy jeszcze czekacie? Ubranka, wózek itd.? Jestem teraz na zwolnieniu i juz zaczyna mnie nosic w tym kierunku tylko nie wiem czy to nie za wczesnie 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ja po świętach przywiozłam od siostry wory z rzeczami dla maluszków, jednak po głowie chodzi mi myśl że to jeszcze za wcześnie na takie akcje...ale później nie miałabym jak przywieźć rzeczy więc nie miałam wyjścia. Póki co to czasem sobie oglądam jakieś wózki, łóżeczka w internecie, ale jeszcze nic nie kupuje.
 
reklama
Ja jeszcze nic, a jestem 16+4. Może jakoś za 3 tygodnie po kolejnej wizycie lub po II prenatalnych jak na 100% będę znała płeć. Póki co lekarz stwierdził, że dziewczynka na 90% :) Poza tym jakoś nie chce zapeszać, zważywszy na moje wcześniejsze przypadki..
Natomiast sporo rzeczy odkłada mi już rodzina i znajomi :D wózek będę brała od kuzynki, łóżeczko od przyjaciółki
 
Mam dwojke w wieku przedszkolnym i normalnie chodzą jak są zdrowi.

chyba po nowym roku tez dziecko już puszczę. Od listopada siedzi w domu, przetrwaliśmy pierwszy trymestr wiec liczę, ze może już nie będzie złe.
a czy (jeśli mogę wiedzieć oczywiście) mieszkasz w dużym mieście, czy jakimś mniejszym? Bo moje opory poniekąd wynikają z tego, ze mieszkamy w bardzo dużym mieście z ogromnym skupiskiem ludzi ☹️
 
Dziewczyny, która z Was dalej pracuje i jaki rodzaj pracy wykonujące? Mnie korci, żeby po feriach wrócić, ciąża niezagrozona, jestem nauczycielem. Ale rozważam wszystkie za i przeciw. Do którego tygodnia planujecie być aktywne zawodowo? I co na to mówi lekarz? Jakie reakcje w pracy?
 
Dziewczyny mam straszny problem z zatokami nic mi nie pomaga. Ciągle inhalacje woda morska i dalej nos zatkany. Czytałam, że można stosować irigasin w ciąży co o tym myślicie? To jest roztwór do płukania zatok i to mi zazwyczaj pomagało oprócz tabletek których teraz Mi nie wolno.
 
Dziewczyny mam straszny problem z zatokami nic mi nie pomaga. Ciągle inhalacje woda morska i dalej nos zatkany. Czytałam, że można stosować irigasin w ciąży co o tym myślicie? To jest roztwór do płukania zatok i to mi zazwyczaj pomagało oprócz tabletek których teraz Mi nie wolno.
Irigasin raczej nie zaszkodzi. To tylko płukanie nic się nie łyka [emoji6]
 
Dziewczyny mam straszny problem z zatokami nic mi nie pomaga. Ciągle inhalacje woda morska i dalej nos zatkany. Czytałam, że można stosować irigasin w ciąży co o tym myślicie? To jest roztwór do płukania zatok i to mi zazwyczaj pomagało oprócz tabletek których teraz Mi nie wolno.
Na pewno nie zaszkodzi da
 
Dziewczyny mam straszny problem z zatokami nic mi nie pomaga. Ciągle inhalacje woda morska i dalej nos zatkany. Czytałam, że można stosować irigasin w ciąży co o tym myślicie? To jest roztwór do płukania zatok i to mi zazwyczaj pomagało oprócz tabletek których teraz Mi nie wolno.
Ja się zmagam z zatokami od 2 lat, brałam antybiotyki, wziewy, płukania zatok u laryngologa. Mało co pomaga. Niestety w ciąży tylko woda morska i inhalacje. Irigasin można tylko nie wychodź po tym na dwór zeby Cie nie przewialo
 
reklama
Do góry