reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja też mam obawy przed każdą wizyta...ale pożyczyłam od koleżanki detektor tętna płodu. Humor się poprawia jak słyszę bijące serduszka🙂
 
reklama
Najprawdopodobniej córcia
 

Załączniki

  • IMG_20201228_201022.jpg
    IMG_20201228_201022.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 95
Hej! Mam pytanie, czy któraś z mam oczekujących ma starsze dziecko w wieku przedszkolnym? Czy posyłanie przedszkolaka do przedszkola czy zostaje z wami w domu?
 
Hej! Mam pytanie, czy któraś z mam oczekujących ma starsze dziecko w wieku przedszkolnym? Czy posyłanie przedszkolaka do przedszkola czy zostaje z wami w domu?
Ja mam 5 latka. W przyszłym roku będzie już chodził do zerówki. Właśnie się z mężem zastanawialiśmy co zrobić, ale znajomi i rodzina mi podpowiadają żeby chodził, bo to jednak już przygotowanie do pierwszej klasy i raczej powinien chodzić. Czasami go zostawię w domu, żeby że mną pobył w domu trochę, ale myślę, że mniej będzie się nudził i lepiej rozwijał w przedszkolu :)
 
Ja z innej beczki: chodzicie ma takie dłuższe spacery, np. w góry? Koleżanka proponuje w niskie górki, tak 4 h trasa, najwyższy punkt 1100, opisana jako emerycka i bez przeszkód technicznych. Z drugiej strony jest zima, a to moja pierwsza ciąża. Nie chodzę jakoś bardzo często po górach, choć przed ciąża kondycję miałam dobrą. Pewnie trzebaby skonsultować to z gin...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was odczuwa kłucie z prawej strony brzucha nad pachwina? Boje się, że to coś z wyrostkiem...ale ból pojawił się około tydzień temu, a przy zapaleniu to już raczej nie powinnam móc chodzić. Wczoraj złapał mnie Skórcz w tym miejscu, aż złożyłam się w pół, ale chwilę później przeszło. Wizytę mam dopiero w środę. Dzisiaj robię morfologię, może wyjdzie coś w wynikach.
Też tak czasem mam i też najczęściej z prawej strony a wyrostka nie mam już ładnych parę lat [emoji6]
Przy ataku wyrostka nie mogła byś podnieść prawej nogi do góry i u mnie zaczęło się od bólu żołądka i wymiotów.
Więc to pewnie więzadła, ewentualnie jajnik.
 
Też czekam na ruchy albo chociaż żeby brzuszek już był... A partner mi przynajmniej w niczym nie pomaga mówiąc że stres tylko szkodzi. Dziś że stresu zaczęło mnie podbrzusze boleć to się stresowałam jeszcze bardziej że stres zaszkodził bobasowi. Pokrętna jest czasem logika.
Mój mąż przy pierwszej ciąży bardzo się przejmował A teraz powiem szczerze raczej się niczym nie przejmuje tak jakby w ogóle nic się nie zmieniło. Kupujemy teraz mieszkanie i wiem, że chce zarobić jak najwięcej, ale też chciałabym trochę zainteresowania i pomocy z jego strony, albo przynajmniej żeby od czasu do czasu zapytał jak się czuję. Wszystko robię sama jeszcze na dodatek syn troszkę ma humory ostatnio i już czasami nie wiem jak sobie z nim radzic.
 
Ja mam 5 latka. W przyszłym roku będzie już chodził do zerówki. Właśnie się z mężem zastanawialiśmy co zrobić, ale znajomi i rodzina mi podpowiadają żeby chodził, bo to jednak już przygotowanie do pierwszej klasy i raczej powinien chodzić. Czasami go zostawię w domu, żeby że mną pobył w domu trochę, ale myślę, że mniej będzie się nudził i lepiej rozwijał w przedszkolu :)
Mi lekarze odradzali posyłanie dziecka do przedszkola ze względu na wirusa i choroby (ogólnie które można przynieść z przedszkola - u nas w przedszkolu ostatnio była odra, ospa, bostonka).
I sama nie wiem co robić... :(
 
reklama
Hej! Mam pytanie, czy któraś z mam oczekujących ma starsze dziecko w wieku przedszkolnym? Czy posyłanie przedszkolaka do przedszkola czy zostaje z wami w domu?
Mój ma teraz 2 lata w przyszłym roku we wrześniu pójdzie do przedszkola. Tylko jeszcze nie wiem jak to ogarnę [emoji85] niemowlak w nosidło i chyba tak będziemy odwozić starszaka. Trochę boję się chorób. Ale też chcę żeby młody chodził do przedszkola, miał kontakt z rówieśnikami i się rozwijał.
 
Do góry