reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny, która z Was dalej pracuje i jaki rodzaj pracy wykonujące? Mnie korci, żeby po feriach wrócić, ciąża niezagrozona, jestem nauczycielem. Ale rozważam wszystkie za i przeciw. Do którego tygodnia planujecie być aktywne zawodowo? I co na to mówi lekarz? Jakie reakcje w pracy?
Ja wciąż pracuje ale nie wiem jak długo bo znów u mnie pojawiaja się krwawienia i plamienia. Dziś cisza, może nadzwigalam się i stąd problem. Chciałabym jak najdłużej pracować. A jestem grafikiem komputerowym, z klientami w zasadzie kontaktu nie mam.
Dziewczyny skończyłam 16 tygodni... Czy to możliwe, że czuję ruchy? Takie jak by bulgotanie no nie wiem jak to nawet nazwać, jak by mi się przemieszczalo. To moja druga ciąża, mięśnie mam na pewno słabe, bo poprzednia ciąża była bliźniacza
Tak, jak najbardziej, a jeszcze to druga ciąża więc 🙂
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie szczerze. Kupujecie juz jakies rzeczy dla maluszka czy jeszcze czekacie? Ubranka, wózek itd.? Jestem teraz na zwolnieniu i juz zaczyna mnie nosic w tym kierunku tylko nie wiem czy to nie za wczesnie 🤷‍♀️🤷‍♀️
Jutro kończę 17tc i już kupiłam kilka ubranek, bo nie mogłam się powstrzymać. W tym sporo różowych, chociaż nie znam płci ;)
 
Dziewczyny, która z Was dalej pracuje i jaki rodzaj pracy wykonujące? Mnie korci, żeby po feriach wrócić, ciąża niezagrozona, jestem nauczycielem. Ale rozważam wszystkie za i przeciw. Do którego tygodnia planujecie być aktywne zawodowo? I co na to mówi lekarz? Jakie reakcje w pracy?
Ja pracuję - praca w backoffice, czyli 8h przy kompie, od marca pracuję zdalnie z domu.
Do końca lutego planuję pracować
 
Powiedzcie mi proszę czemu kobietom w ciąży odradzane są sztyfty do nosa. Tzn wiem, że że względu na olejki eteryczne, ale przecież inhalacje są zalecane, więc dlaczego sztyfty nie?
 
Jutro kończę 17tc i już kupiłam kilka ubranek, bo nie mogłam się powstrzymać. W tym sporo różowych, chociaż nie znam płci ;)
Czyżby jakieś przeczucie? 😉Ja od początku czuje, że będzie chłopczyk i na prenatalnym tak mi powoiedział lekarz. Następna wizyta 8.01 i zobaczymy co powie 🥰
 
Ja jeszcze nie znam płci, ale mam taką chęć już kupować. Mam upatrzone łóżeczko, wózek, leżaczek i inne rzeczy. Teraz tylko kwestia koloru.
Powiem wam, że monitor tętna to jest coś genialnego. Od rana maluszek był jakiś spokojny, wczoraj trochę kiepsko się czułam i miałam dzisiaj jakiś nie pokój. Na szczęście wszystko w porządku, bo miałam możliwość posłuchania serduszka. Wbrew różnemu podejściu ja polecam gorąco 🥰😍
 
Czyżby jakieś przeczucie? 😉Ja od początku czuje, że będzie chłopczyk i na prenatalnym tak mi powoiedział lekarz. Następna wizyta 8.01 i zobaczymy co powie 🥰

Czyżby jakieś przeczucie? 😉Ja od początku czuje, że będzie chłopczyk i na prenatalnym tak mi powoiedział lekarz. Następna wizyta 8.01 i zobaczymy co powie 🥰
A nie wiem, chyba przeczucie, tak jak mówisz.
Na pierwszym USG prenatalnym powiedział, że bardziej dziewczynka niż chłopiec ale, żeby się nie przywiązywać, bo słabo widać, więc nadal szansę 50na50. Dopiero pod koniec stycznia mam połówkowe i będę wiedziała na pewno.
 
Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie u gin. Jednak będzie drugi chłopak. Trochę liczyłam na córkę a syn na siostrę, ale i tak się cieszymy 🙂 Mamy tylko problem z wyborem imienia, bo córka jakby była to byłaby Tosia a na chłopca nie mamy pomysłu. Coś moi chłopcy mówią o Tobiaszu, ale ja jeszcze nie mam przekonania.
 
reklama
Ja mam jutro wizyte i chyba dzisiaj juz kilka godzin przepłakałam :( brzucha w ogole nie widac, jest taki jaki byl przed a to juz powinien byc prawie 15tc. Objawow ciazy nie ma mdlosci ustaly, strasznie sie boje co bedzie jutro. Jakos mimo dobrych wynikow badan prenatalnych nie potrafoe sie cieszyc i caly czas wpadam w panike po poprzednim poronieniu. Jak sie okaze ze jest nastepne to chyba mi sie swiat zawali :( Juz dzisiaj mam takie mysli ze unieszczesliwie meza, ze nie bede mogla miex dzieci. Juz czekam na ta jutrzejsza wizyte z niecierpliwoscia :(
 
Do góry