reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Od dluzszego czasu biorę probiotyki dopochwowe, zalecone przez ginekologa (wiadomo-w czasie ciąży warto wspomagać florę bakteryjną pochwy). Nie miałam żadnej infekcji, ostatnio zauważyłam, ze ilość sluzu sie zwiększyła ale nie zmartwiło mnie to, byl bialawy (mleczny), bez zadnego zapachu czy dolegliwosci. Dzisiaj rano wstalam i po chwili poczulam, ze zrobiło mi sie wilgotno na dole. Pobiegłam do łazienki i okazalo sie, ze to sluz, ale o wiele większa ilość i w dodatku bardziej żółtawy niż biały! 😔 Nie wiem co robić, czy dzwonić do ginekologa czy co... Nic mnie nie swędzi, nie piecze, ten sluz jest raczej bezzapachowy, moze ma lekko kwasny zapach ale mimo wszystko panikuje. Wiem, ze jesli nie piecze i nie ma przykrego zapachu to niby jest ok ale oczywiście w necie wyczytałam że taki sluz nie musi oznaczac tylko infekcji ale i jakieś nieprawidłowości związane z dzieckiem! 😢 Bardzo prosze o Wasze zdanie, co na ten temat sądzicie? 😔
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Od dluzszego czasu biorę probiotyki dopochwowe, zalecone przez ginekologa (wiadomo-w czasie ciąży warto wspomagać florę bakteryjną pochwy). Nie miałam żadnej infekcji, ostatnio zauważyłam, ze ilość sluzu sie zwiększyła ale nie zmartwiło mnie to, byl bialawy (mleczny), bez zadnego zapachu czy dolegliwosci. Dzisiaj rano wstalam i po chwili poczulam, ze zrobiło mi sie wilgotno na dole. Pobiegłam do łazienki i okazalo sie, ze to sluz, ale o wiele większa ilość i w dodatku bardziej żółtawy niż biały! 😔 Nie wiem co robić, czy dzwonić do ginekologa czy co... Nic mnie nie swędzi, nie piecze, ten sluz jest raczej bezzapachowy, moze ma lekko kwasny zapach ale mimo wszystko panikuje. Wiem, ze jesli nie piecze i nie ma przykrego zapachu to niby jest ok ale oczywiście w necie wyczytałam że taki sluz nie musi oznaczac tylko infekcji ale i jakieś nieprawidłowości związane z dzieckiem! 😢 Bardzo prosze o Wasze zdanie, co na ten temat sądzicie? 😔
Ja od od czasu do czasu też mam takie dziwne upławy. Martwiłam się, że coś jest nie tak, ale Gino zrobił mi pH pochwy i wszystko było ok. Powiedział, że jeśli nie ma pieczenia, plamienia to nie mam panikować. Jeśli chcesz się uspokoić, to warto zadzwonić do lekarza🙂
 
Ja od od czasu do czasu też mam takie dziwne upławy. Martwiłam się, że coś jest nie tak, ale Gino zrobił mi pH pochwy i wszystko było ok. Powiedział, że jeśli nie ma pieczenia, plamienia to nie mam panikować. Jeśli chcesz się uspokoić, to warto zadzwonić do lekarza🙂
Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś. Moze jeszcze wytrzymam do wizyty u ginekologa, mam 11.12. Mi niestety nie robil PH.
 
Dziewczyny, macie moze wyniki biochemiczne krwi? Mam na myśli wolne hcg i pappa. Dostałam dzisiaj wyniki i chociaz wiem, ze sama ich nie zinterpretuje to jak zwykle czytam o tych normach w necie i nadal nie wiem czy wszystko ok🤦‍♀️ Podrzucam zdjęcie wyników 😘
 

Załączniki

  • 83387c60-5831-4532-9ae4-14866896d95f.jpg
    83387c60-5831-4532-9ae4-14866896d95f.jpg
    73,6 KB · Wyświetleń: 106
To po co czytasz. Każdy ma inne wyniki i inne w połączeniu z usg. Nie ma sensu w ogóle czytać tych norm.
Dziewczyny, macie moze wyniki biochemiczne krwi? Mam na myśli wolne hcg i pappa. Dostałam dzisiaj wyniki i chociaz wiem, ze sama ich nie zinterpretuje to jak zwykle czytam o tych normach w necie i nadal nie wiem czy wszystko ok[emoji2356] Podrzucam zdjęcie wyników [emoji8]
 
reklama
Do góry