reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a posługujecie się terminem z miesiączki czy z usg? U mnie prawie tydzień roznicy i w sumie w karcie ciąży mam wpisany termin porodu z OM , a według usg ciaza młodsza.
U mnie 5 dni różnicy ale w poprzedniej zawsze patrzyli na om. Młody i tak urodził się 11 dni przed terminem. Ja poprzednim razem miałam taki sam termin z om i usg. Chyba te usg w 12 tyg jest najbardziej miarodajne. Potem to i tak już nie podają bo dzidzia jest za duża. Tylko potem waga jest podawana.
 
Właśnie mi Pappa namieszała🙈 miałam ryzyko zespołu Edwardsa i skierowanie na amniopunkcję, ale nie poszłam po konsultacji z innym lekarzem, ale 2 tyg stresu było i płakania.. jednak teraz z lekarzem rozmawiałam i mówi, że same usg nie ma tyle skuteczności, że rozumie że mam obawy, ale że każda ciąża jest inna..

Oj nie szerzmy zabobonów z przed 20 lat... żadnego koperku nie podajemy, niemowlaki nic poza mlekiem nie powinny pić, po 6 miesiącu wodę dopiero
Przy kp owszem ale gdy dziecko jest na butli to wodę jak najbardziej się podaje.
 
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
Jejku, nawet nie wiem, co Ci napisać, jest mi tak strasznie bardzo przykro, współczuję Ci niesamowicie i wiem, co czujesz... Żadne słowa teraz nie pomogą 💔
 
reklama
No to wyobraźcie sobie ze ja przez pierwsza ciąże miałam tylko usg prenatalne, połówkowe i w 3 trymestrze. Mój lekarz nie miał w gabinecie usg (na NFZ chodziłam).
Teraz mam innego lekarza (też na NFZ) i co wizytę (chwilowo były 3) robił mi USG [emoji16]
Nie wyobrażam sobie 🙈🙈 a ile lat temu to było?
 
Do góry