reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, ja też poproszę o dopisanie do wątku prywatnego :-) widzę że tu w miarę spore dzieci się rodziły, u mnie córka 3400 i 54 cm a syn 1150 i 37 cm długości :-) jak urodziłam córkę to wydawała mi się mała a syn to już w ogóle ;-)
 
reklama
Ja jestem graczem namiętnym, więc ze mną we wszystko można :D mąż chyba za to mnie kocha. Oby nie tylko za to :p
Dodaj do listy Diablo, jeśli podobają Ci się takie z fabułą i niewysokim poziomem trudności walk :)

Oj na pewno to docenia!😀
A w Diablo uwielbialam grac jeszcze lata temu, w 2 czesc 😀 w zadna nowsza nowsza nie gralam! ale dzieki za polecenie, wlasnie baardzo podobal mi sie ten swiat diablo:))
 
Super!😍 z takich konsolowych bardzo lubię gry przygodowe (typu Life is Strange, Detroit, Heavy Rain) chociaż nie ma ich za wiele, więc już oswoiłam się z takimi jak Wiedzmin, Uncharted 4 itp. tylko gram na najnizszym poziomie trudnosci 😀 bo nie lubię walczyć 😀 najbardziej zawsze ciekawi mnie fabuła😁

uwielbiam też planszówki, moja ulubiona to 7 cudow :)
A ty jakie lubisz??🤩
Ooo planszówki to ja uwielbiam ❤ 7 cudów jest super.
Miałabyś coś do polecenia dla dwoch osob?:)
Planszówki są raczej na większą liczbę graczy, a chciałabym właśnie coś dla pary😊
 
Polecasz te gry poza wiedzminem? Bo szukam czegoś dla męża A on lubi takie klimaty :)


Jeśli się dziewczyny zgodzą to ja mogę :)

taaak Dziki Gon! Wlasnie zaczelam dodatek Krew i Wino 😀

Polecam jesli lubi takie klimaty, ale dla faceta najbardziej chyba God of War 4, sama jeszcze nie gralam, ale maz mowil ze to jedna z najlepszych gier w ogole :)
 
W dziki gon? Uwielbiam :)


Spokojnie, będzie dobrze :)


A masz jakieś leki w tej ciąży??


Wiesz co, w pierwszej ciąży jeśli nie miałaś żadnych epizodów zakrzepowych to raczej nie dostaniesz.


Polecasz te gry poza wiedzminem? Bo szukam czegoś dla męża A on lubi takie klimaty :)


Jeśli się dziewczyny zgodzą to ja mogę :)
Podejrzewam że nikt nie będzie miał nic przeciwko:) Dzieki:*
 
Ooo planszówki to ja uwielbiam ❤ 7 cudów jest super.
Miałabyś coś do polecenia dla dwoch osob?:)
Planszówki są raczej na większą liczbę graczy, a chciałabym właśnie coś dla pary😊

Dla dwoch osob BARDZO oboje polecamy: Star realms, swietna karcianka, gramy w nia wszedzie, na kazdej wycieczce, na wakacjach, bardzo uzalezniajaca😀😀 Oprocz tego bardzo lubimy Splendor i Listy z Whitechapel :) a w poprzedni weekend dzieki znajomym poznalismy gre Brzdek ktora rowniez moze byc dla 2 osob i na pewno ja kupimy, byla ekstra 😀
 
Ja jestem graczem namiętnym, więc ze mną we wszystko można :D mąż chyba za to mnie kocha. Oby nie tylko za to :p
Dodaj do listy Diablo, jeśli podobają Ci się takie z fabułą i niewysokim poziomem trudności walk :)
Diablo dziś zalaczylismy z mezem chyba po 2 latach przerwy :) też polecam ;)

U mnie to dłuuuga historia z tymi poronieniami. A w obecnej mam 2x duphaston, zastrzyki neoparin 40 i acard, i witaminy
To już fajny zestaw. Pytam, bo sama jestem po 2 stratach i ogromnej ilości badań które robiłam na własną rękę bo lekarka nie widziała powodów.....

taaak Dziki Gon! Wlasnie zaczelam dodatek Krew i Wino 😀

Polecam jesli lubi takie klimaty, ale dla faceta najbardziej chyba God of War 4, sama jeszcze nie gralam, ale maz mowil ze to jedna z najlepszych gier w ogole :)
Krew i wino - w tym dodatku jest meeeeega grafika 😍😍 ja już zaliczyłam nową grę plus :p
Mój mąż to właśnie wiedzmin, assassin, dark od souls, far cry, także muszę popatrzeć co to za gra. Dzięki za tytuł :)
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja też poproszę o dopisanie do wątku prywatnego :-) widzę że tu w miarę spore dzieci się rodziły, u mnie córka 3400 i 54 cm a syn 1150 i 37 cm długości :-) jak urodziłam córkę to wydawała mi się mała a syn to już w ogóle ;-)
No wlasnei moje dzieci po 4kg.. jakbym miala wziac w ramiona 3kg albo nie daj boze mniej to jezu nie wiem czy bym sie nie bala xD zapewne 3 tez bedzie ponad 4kg chociaz mogloby byc troche mniej bo jednak kazdy porod to dla mnie duzo szwów:/
 
Diablo dziś zalaczylismy z mezem hyba po 2 latach przerwy :) też polecam ;)


To już fajny zestaw. Pytam, bo sama jestem po 2 stratach i ogromnej ilości badań które robiłam na własną rękę bo lekarka nie widziała powodów.....


Krew i wino - w tym dodatku jest meeeeega grafika 😍😍 ja już zaliczyłam nową grę plus :p
Mój mąż to właśnie wiedzmin, assassin, dark od souls, far cry, także muszę popatrzeć co to za gra. Dzięki za tytuł :)

to na pewno mu sie spodoba bo zestaw gier widze podobny, do tego u nas😂 nooo i zaraz wychodzi cyberpunk, to na pewno kazdy sie ucieszy😀
 
reklama
Do góry