reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Oooo, uwielbiam grać. W co jeszcze lubisz?

Super!😍 z takich konsolowych bardzo lubię gry przygodowe (typu Life is Strange, Detroit, Heavy Rain) chociaż nie ma ich za wiele, więc już oswoiłam się z takimi jak Wiedzmin, Uncharted 4 itp. tylko gram na najnizszym poziomie trudnosci 😀 bo nie lubię walczyć 😀 najbardziej zawsze ciekawi mnie fabuła😁

uwielbiam też planszówki, moja ulubiona to 7 cudow :)
A ty jakie lubisz??🤩
 
reklama
Kochane, ja ze względu na to jak się czuje oraz na moje zawirowania osobiste rezygnuje z bycia moderatorem. Czy jest jakaś ochotnicza ktora chciałaby wskoczyć za mnie? 🙏😙
 
Nie rozumiem. To źle? A ile powinno być?
Ja ogolnke niskocisnieniowiec ale teraz czuję się do bani...
Mdlisci caly dzień dzisiaj. Zaczęłam 7 tydzien ciąży czyli powtórka z pierwszej bo wtedy tak samo bylo. Tylko mdłości bez wymiotów ale całe dnie do 12 tygodnia... Wesoło będzie...
 
Ja też mam okrutnie leniwą niedzielę, niewiele robię. Prawdę mówiac to głównie gram w wiedźmina 😅
W dziki gon? Uwielbiam :)

Na 13.. Nie potrafię myśleć o niczym innym tylko o tym... 😢
Spokojnie, będzie dobrze :)

Ja o 18stej. Też się strasznie stresuje bo jestem po 3 poronieniach...
A masz jakieś leki w tej ciąży??

Powiem wam dziewczyny, że nie sądziłam, że aż tyle z was musi brać zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Czy jest jakieś badanie które wskazałoby że trzeba brać takie zastrzyki? Czy to jakoś profilaktycznie lekarze zapisują? Jestem zielona w tym temacie, a nie chciałabym czegoś przegapic, bo wiadomo że lekarz sam nie pomyśli... Jutro zaczynam robić badania z krwi i chyba rozszerze sobie ich zakres względem tego co zlecil lekarz
Wiesz co, w pierwszej ciąży jeśli nie miałaś żadnych epizodów zakrzepowych to raczej nie dostaniesz.

Super!😍 z takich konsolowych bardzo lubię gry przygodowe (typu Life is Strange, Detroit, Heavy Rain) chociaż nie ma ich za wiele, więc już oswoiłam się z takimi jak Wiedzmin, Uncharted 4 itp. tylko gram na najnizszym poziomie trudnosci 😀 bo nie lubię walczyć 😀 najbardziej zawsze ciekawi mnie fabuła😁

uwielbiam też planszówki, moja ulubiona to 7 cudow :)
A ty jakie lubisz??🤩
Polecasz te gry poza wiedzminem? Bo szukam czegoś dla męża A on lubi takie klimaty :)

Kochane, ja ze względu na to jak się czuje oraz na moje zawirowania osobiste rezygnuje z bycia moderatorem. Czy jest jakaś ochotnicza ktora chciałaby wskoczyć za mnie? 🙏😙
Jeśli się dziewczyny zgodzą to ja mogę :)
 
Powiem wam dziewczyny, że nie sądziłam, że aż tyle z was musi brać zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Czy jest jakieś badanie które wskazałoby że trzeba brać takie zastrzyki? Czy to jakoś profilaktycznie lekarze zapisują? Jestem zielona w tym temacie, a nie chciałabym czegoś przegapic, bo wiadomo że lekarz sam nie pomyśli... Jutro zaczynam robić badania z krwi i chyba rozszerze sobie ich zakres względem tego co zlecil lekarz
Często przy nawracajacych poronieniach lekarze zalecają badania genetyczne pod kątem trombofilii. Do sprawdzenia jest kilka genów i czynników krzepnięcia krwi i jeżeli występuje mutacja któregoś z nich, to wtedy pod okiem hematologa ustalana jest najczęściej dawka heparyny w zastrzyku żeby te ciążę utrzymać. Przypisuje sie ja tez jak ktoś miał przebyta zakrzepice kończyn dolnych u siebie czy w rodzinie też jakieś komplikacje. Mówię to o swoim przypadku jak to akurat u mnie wyszło. Może w innych przypadkach też się ja przepisuje, ale nie martw się lekarz Twój na pewno będzie wiedział co robić:) W takich badaniach bardziej popularnych to chyba się sprawdza poziom D-dimerow.
 
Super!😍 z takich konsolowych bardzo lubię gry przygodowe (typu Life is Strange, Detroit, Heavy Rain) chociaż nie ma ich za wiele, więc już oswoiłam się z takimi jak Wiedzmin, Uncharted 4 itp. tylko gram na najnizszym poziomie trudnosci 😀 bo nie lubię walczyć 😀 najbardziej zawsze ciekawi mnie fabuła😁

uwielbiam też planszówki, moja ulubiona to 7 cudow :)
A ty jakie lubisz??🤩
Ja jestem graczem namiętnym, więc ze mną we wszystko można :D mąż chyba za to mnie kocha. Oby nie tylko za to :p
Dodaj do listy Diablo, jeśli podobają Ci się takie z fabułą i niewysokim poziomem trudności walk :)
 
reklama
W dziki gon? Uwielbiam :)


Spokojnie, będzie dobrze :)


A masz jakieś leki w tej ciąży??


Wiesz co, w pierwszej ciąży jeśli nie miałaś żadnych epizodów zakrzepowych to raczej nie dostaniesz.


Polecasz te gry poza wiedzminem? Bo szukam czegoś dla męża A on lubi takie klimaty :)


Jeśli się dziewczyny zgodzą to ja mogę :)
U mnie to dłuuuga historia z tymi poronieniami. A w obecnej mam 2x duphaston, zastrzyki neoparin 40 i acard, i witaminy
 
Do góry