reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dostaje gry wcześniej niż inni, taki zawód mam i w takim miejscu pracuje, że dostaje miliard gier przed terminem polskich premier. Jest mega, chociaż dopiero wczoraj udało nam się na chwilę zobaczyć, bo trochę bieganiny było. Ale ogólnie już mamy wtorkowy wieczór zaplanowany :D
Ja czekam tylko na GTA6 I wtedy kupujemy nowe PlayStation 😎😎 ale zanim się doczekam to moje dziexko bedzie miało komunię 😂😂
 
Dla dwoch osob BARDZO oboje polecamy: Star realms, swietna karcianka, gramy w nia wszedzie, na kazdej wycieczce, na wakacjach, bardzo uzalezniajaca😀😀 Oprocz tego bardzo lubimy Splendor i Listy z Whitechapel :) a w poprzedni weekend dzieki znajomym poznalismy gre Brzdek ktora rowniez moze byc dla 2 osob i na pewno ja kupimy, byla ekstra 😀
O to z tych gier znam tylko splendor 😊
Ale super! Dzięki wielkie , będzie co sprawdzać 😀😀
 
reklama
Do góry