reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witajcie, u mnie dość brzydka pogoda, ale zebraliśmy sie i byliśmy na długim spacerze w lesie, troszkę się poruszałam i reszte dnia mam zamiar odpoczywać.
Mam pytanko, czy któraś z Was bierze zastrzyki Neoparin albo podobne? Dziś próbowałam sobie zaaplikować pierwszy, ale nie dałam rady, mąż musiał zrobić i kurczę piekielnie bolało wstrzykiwanie tego płynu... [emoji3525] Może któraś zna sposób żeby zmniejszyć ten ból? Dodam że zastrzyk mam zalecony w brzuch...
Ja mam te zastrzyki i fakt troszkę boli dlatego trzeba powoli wstrzykiwać żeby nie piekło. A najlepiej przed wstrzyknieciem schłodzić nawet lodem to miejsce. Mnie boli troszkę ale gorzej z siniakami bo codziennie mi zostają po wkluciach haha
 
reklama
Witajcie, u mnie dość brzydka pogoda, ale zebraliśmy sie i byliśmy na długim spacerze w lesie, troszkę się poruszałam i reszte dnia mam zamiar odpoczywać.
Mam pytanko, czy któraś z Was bierze zastrzyki Neoparin albo podobne? Dziś próbowałam sobie zaaplikować pierwszy, ale nie dałam rady, mąż musiał zrobić i kurczę piekielnie bolało wstrzykiwanie tego płynu... [emoji3525] Może któraś zna sposób żeby zmniejszyć ten ból? Dodam że zastrzyk mam zalecony w brzuch...
Cześć,
Ja wstrzykuje sobie codziennie neoparin 0.8. od pół roku. Na początku samemu jest trudno, ale sie przyzwyczaisz. :) Na początku chciałam żeby mi te zastrzyki robił narzeczony, a teraz robię je tylko sama i już nikomu nie pozwolę się wyreczać, bo robię to najdelikatniej jak jednak sama nad tym panuje. Zbierz sobie najlepiej faldke tłuszczyku w który się możesz wbić i trzymaj go nieruchomo. Najlepsze jak dla mnie miejsca to są boczki. Staraj się robić zastrzyk po różnych stronach, raz z lewej, raz z prawej. Wychodzą po zastrzyku siniaki i krwiaczki i to jest normalne. Ważne jest żeby ten roztwór wstrzykiwac powoli, bo będzie inaczej bardziej szczypalo:) Igła powinna być wbita tak do połowy. Bedzie dobrze 😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie, u mnie dość brzydka pogoda, ale zebraliśmy sie i byliśmy na długim spacerze w lesie, troszkę się poruszałam i reszte dnia mam zamiar odpoczywać.
Mam pytanko, czy któraś z Was bierze zastrzyki Neoparin albo podobne? Dziś próbowałam sobie zaaplikować pierwszy, ale nie dałam rady, mąż musiał zrobić i kurczę piekielnie bolało wstrzykiwanie tego płynu... [emoji3525] Może któraś zna sposób żeby zmniejszyć ten ból? Dodam że zastrzyk mam zalecony w brzuch...

Nie wiem czy moge sie odnieść. Ja bralam zastrzyki ponad 2 lata. W brzuch 3x w tygodniu. Na stałe przy chorobie przewlekłej. Od razu jak ciaza mialam odstawic, wiec mam spokoj. Nie wiem jak twoj lek? Ale ja trzymałam w lodówce zeby podac w brzuch musial minimum 20min. W temp pokojowej. Po zastrzyku trzymałam lód w miejscu wkłucia. I wszystko ok. Miejsce wtedy nie jest takie obolale.
 
Szukam i szukam. Znaleźć nie mogę- pod moim nickiem jest napis "Mamusia Poli". Wie któraś jak to zmienić? Tyle lat nie korzystałam z BB, ze nie wiem co i jak 😖
 
Witajcie, u mnie dość brzydka pogoda, ale zebraliśmy sie i byliśmy na długim spacerze w lesie, troszkę się poruszałam i reszte dnia mam zamiar odpoczywać.
Mam pytanko, czy któraś z Was bierze zastrzyki Neoparin albo podobne? Dziś próbowałam sobie zaaplikować pierwszy, ale nie dałam rady, mąż musiał zrobić i kurczę piekielnie bolało wstrzykiwanie tego płynu... [emoji3525] Może któraś zna sposób żeby zmniejszyć ten ból? Dodam że zastrzyk mam zalecony w brzuch...
Ja od pozytywnego testu muszę robić. Na początku też było mi ciężki się przełamać. Ja zauważyłam że każdego dnia inaczej odczuwam. Chyba zależy od miejsca. Pilnuje żeby dawać raz w jedną stronę brzucha a raz w drugą i żeby powoli wstrzykiwać.
 
reklama
Cześć,
Ja wstrzykuje sobie codziennie neoparin 0.8. od pół roku. Na początku samemu jest trudno, ale sie przyzwyczaisz. :) Na początku chciałam żeby mi te zastrzyki robił narzeczony, a teraz robię je tylko sama i już nikomu nie pozwolę się wyreczać, bo robię to najdelikatniej jak jednak sama nad tym panuje. Zbierz sobie najlepiej faldke tłuszczyku w który się możesz wbić i trzymaj go nieruchomo. Najlepsze jak dla mnie miejsca to są boczki. Staraj się robić zastrzyk po różnych stronach, raz z lewej, raz z prawej. Wychodzą po zastrzyku siniaki i krwiaczki i to jest normalne. Ważne jest żeby ten roztwór wstrzykiwac powoli, bo będzie inaczej bardziej szczypalo:) Igła powinna być wbita tak do połowy. Bedzie dobrze 😊
Igła do połowy?? Powiem szczerze, że pierwsze słyszę. Moja mama jest pielęgniarka i mówiła że cała igła musi być wbita.
 
Do góry