reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Co do testów pappa to w województwie śląskim jest taki program, że refunduja badania kobietom, którym nie należy się to badanie na NFZ. Także jak któraś jest ze śląskiego to może skorzystać :) może w innych województwach też są, nie wiem. Można popatrzeć ;)
Ja po 2 stratach będę pappa na NFZ, także nie planuje niftow itp
 
reklama
Masz za darmo usg 1 trymestru i pappa plus usg polowkowe :) I nie musisz chodzić normalnie do gina na NFZ, po prostu z racji samego wieku należy Ci się refundowane usg i tyle ;)
Ale gdzie? Bo pierwsze dziecko przecież rodziłam mając 36 lat i nie miałam nic za darmo. Ani w Luxmed, ani prywatnie.
 
Czesc Kochane. Dzis u mnie od rana sprzątanie. Jak w koncu nie ogarnę tego bałaganu to utonę 😉
Wieczorem poczytam co skrobiecie ❤
 
Jak nigdy nie rozwazalam testow genetycznych tak dzis o tym mega mysle... czy jest sens wydawac 450 na pappa czy nifty pro nie lepiej od razu 🙈🙈 widzialam ostatnio, ze duzo z Was mialo takie dylematy...
Z tego co wiem Peppa jest ważna bo też mówi w jakim stanie jest łożysko i czy trzeba się obawiać rzucawki.
 
Ale gdzie? Bo pierwsze dziecko przecież rodziłam mając 36 lat i nie miałam nic za darmo. Ani w Luxmed, ani prywatnie.
Kurcze, dziękuję Ci za te informacje. Chętnie nie wydam 440 zł znowu :)
Wiesz co, ja nie jestem na 100% pewna jak to działa, bo miałam trochę inna sytuację i skierowanie od mojej lekarki. Ale skoro należy się to każdej kobiecie po skończonym 35rz to powinno być tak, że nawet idziesz do placówki która robi takie badania na NFZ, pokazujesz kartę ciąży, dokument że masz więcej niż 35 lat i tyle. Ale znając praktykę pewnie tak nie ma :p zapytaj swojego lekarza A jeśli on nic nie powie to zawsze możesz zadzwonić do miejsc dzie robią badania i zapytać jak to wygląda w konkretnej placówce :)
 
reklama
Witajcie, u mnie dość brzydka pogoda, ale zebraliśmy sie i byliśmy na długim spacerze w lesie, troszkę się poruszałam i reszte dnia mam zamiar odpoczywać.
Mam pytanko, czy któraś z Was bierze zastrzyki Neoparin albo podobne? Dziś próbowałam sobie zaaplikować pierwszy, ale nie dałam rady, mąż musiał zrobić i kurczę piekielnie bolało wstrzykiwanie tego płynu... [emoji3525] Może któraś zna sposób żeby zmniejszyć ten ból? Dodam że zastrzyk mam zalecony w brzuch...
 
Do góry