reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja miewam rwy kulszowe. Tańczyłam prawie 10 lat i prawdopodobnie złe się rozciagalam po zajęciach. U mnie oprócz standardowo leków (zazwyczaj na tramalu), pomógł po prostu czas. Oprócz tego polecam Ci na przyszczlosc rozciągać ten odcinek lędźwiowy i pośladki, żeby zapobiec przyszłym atakom. Ja niestety mam to szczęście, ze łapie mnie z reguły wtedy, kiedy mam urlop i po prostu nic nie robię. Współczuję Ci, bo wiem jaki to jest ból.
No właśnie ja też długo tańczę. Tzn tańczyłam. 14 lat, a 3 lata temu (po pierwszej ciąży) przerzuciłam się na pole dance. Rozciągam ten pośladek ale niestety nic to nie daje. Pierwsza ciąża była pierwszą i jedyną przerwą do tej pory ale wcześniej nie doświadczyłam takiego bólu. Fizjoterapeutka stwierdziła, że to wina zmniejszenia napięcia więzadeł kręgosłupa i zwiększonej ruchomości w stawach, co jest podobno normą w ciąży 🤷‍♀️ fakt, przestałam ćwiczyć z dnia na dzień, ponieważ pierwszą ciążę miałam leżącą i teraz dmucham na zimne. Ale nie spodziewałam się takiej reakcji organizmu 🙄 mam nadzieję, że rzeczywiście z czasem przejdzie i się nie pojawi 😔
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • 1604064924171575177114.jpg
    1604064924171575177114.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 54
To ja miałam dość poważnie, bo na gastroskopii wyszło zapalenie przełyku i jedna wżerka, ale to było dwa lata temu. Leczenie farmakologiczne i się uspokoiło. A teraz sama nie wiem co myśleć. A wszystko zaczęło się od często występujących zgag[emoji23]
Nie znam się na refluksie ale zgaga w ciąży bardzo często może występować. W poprzedniej ciąży miałam straszne zgagi. Bardzo pomagały mi migdały. Nigdzie z domu nie ruszałam się bez pudełeczka z migdałami [emoji16] teraz już też zaczynam mieć zgage a nie miałam od 2 lat.
 
O, znam ten ból... A im dłużej to jesz tym jest gorsza.... U mnie Dawka 3x3 i zawsze.musze na koniec popic albo zjeść coś

Współczuję bólu... nie ma nic gorszego niż ból pleców. Oby fizjo pomogl
Dokładnie, zawsze muszę popić bo ta gorycz jest nie do zniesienia
Dziś na 18 jadę, niech mnie ratuje
 
Myślałyście już w którym tygodniu poinformować pracodawcę?
Ja uprzedziłam moją szefową zaraz po pierwszej wizycie (6+4), kiedy nie było jeszcze serduszka. Czekałabym dłużej, ale ze względu na to, że ciągle 🤮, dojeżdżam 50km codziennie w jedną stronę, a do tego pracujemy w salonie na laserach, to nie byłam w stanie chodzić do pracy. Mimo, że jest u nas w pracy teraz ogólnie ciężka sytuacja, to przyjęła to naprawdę dobrze, bo wiedziała, że pierwsza ciąża obumarła. Cieszę się, że mam taką szefową 😁
 
reklama
Chwile mnie nie było i tyle czytania 😀 pojechałam z młodym odebrać mamie paczkę z paczkomatu (swoją droga mocno się z nią o to pokłóciłam), zawiozłam siostrze bigos, a później pojechaliśmy zatankować i do kfc i McDonalda 🤣 Dziecko happy meala, ja b-smarta z tortilla i frytkami znowu, jeszcze się obraziłam na panią z kfc bo dała mi tylko 2 ketchupy a ja chciałam więcej 😞 głównie po ten ketchup tam pojechałam 😂 Mojemu tez wzięłam coś do jedzenia i akurat jak wróciliśmy do Domu to on tez wrócił z pracy. Teraz poszedł po dynie na halloween 😀 będą ją stroić 😄
 
Do góry