reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja wlasnie czytałam opinie o książce 'mamy dla mamy' jak będę juz na 2 wizycir i cos zobacze to od razu zamawiam i tez segregator o którym wspominalyscie.
 
reklama
Naprawdę warto kupować ten segregator od mamy ginekolog?
Wszystkie wizyty zapisuję w telefonie, a ew. dokumenty, papiery w teczce i zastanawiam się czy warto wydać tyle pieniędzy na segregator, czy to bardziej ciekawy ale zbędny gadżet
 
Naprawdę warto kupować ten segregator od mamy ginekolog?
Wszystkie wizyty zapisuję w telefonie, a ew. dokumenty, papiery w teczce i zastanawiam się czy warto wydać tyle pieniędzy na segregator, czy to bardziej ciekawy ale zbędny gadżet
Ja właśnie podchodzę do tego że fajny zbędny gadżet. Też trzymam wszystko w teczce, a wizyty zapisuję w tel :)
 
Ja lubię mieć uporządkowane i wszystko w jednym miejscu. Do ślubu tez mialam taki specjalny notatnik i dla mnie mega sie sprawdziło i fajna sprawa 🙃🙃
 
Mdłości wspolczuje mi już na szczęście przeszły i mam nadzieję że nie wrócą. Ratowałam się lokomotiv, i herbata z imbirem. To były ciężkie prawie 2 tygodnie, a zniknęły z dnia na dzień. Ważne żebyś coś jadła mało ale często by nie doprowadzać do głodu!
Serduszko było na 1 wizycie według OM 6t4d, według usg 5t5d. Zaskoczona bylam bo jak usłyszałam że ciąż młodsza to nie spodziewałam się jeszcze serduszka [emoji4]

Ooo to faktycznie wcześnie 😍 Miła niespodzianka 😁
Najgorzej, ze jestem sama w domu w ciągu dnia, a nie mam jak się podnieść i zrobić nawet coś do tego jedzenia, bo zaraz mi się kręci w głowie i powrotem mdłości. Kurde nie jestem cieniasem normalnej, a tu mnie przygwoździło do łóżka, aż mi głupio.
Ten mój ból w dole pleców to chyba jednak rwa kulszowa. Dziś jak mi weszło w pośladek to z bólu się popłakałam. Boli nawet kiedy leżę 🙄 wczoraj byłam u fizjoterapeuty i na plecy pomogło. Dziś jadę z pośladkiem. Mam nadzieję, że pomoże na jakiś czas, bo każda taka wizyta 100zl 🙄

Ja miewam rwy kulszowe. Tańczyłam prawie 10 lat i prawdopodobnie złe się rozciagalam po zajęciach. U mnie oprócz standardowo leków (zazwyczaj na tramalu), pomógł po prostu czas. Oprócz tego polecam Ci na przyszczlosc rozciągać ten odcinek lędźwiowy i pośladki, żeby zapobiec przyszłym atakom. Ja niestety mam to szczęście, ze łapie mnie z reguły wtedy, kiedy mam urlop i po prostu nic nie robię. Współczuję Ci, bo wiem jaki to jest ból.
Chyba każda z nas tak ma :) brzuch niedługo będzie widać, nie dla innych, ale jeśli dobrze pamiętam to ok 10 tygodnia (może 11) jak się położylam na plecach to już wyraźnie widzialam górkę nisko pod pępkiem - tylko, że w poprzednich ciazach bylam bardzo chuda, a teraz raczej nie chuda tylko szczupła wiec moze już nie będzie tak widać. Zobaczymy :)
A co do dolegliwości to też piersi dokuczają mi najbardziej, nie wiem już co robić, zakładam biustonosze sztywne, dobrze dopasowane, zeby ruchu nie było i nawet w nich spię, ale jak zdejmę, żeby się umyć czy przebrać, to ból jest nie do zniesienia :( I mdłosci też powoli mi się zaczynają, ale jem bardzo zdrowo i często i mało i ciązowo (- kupiłam sobie ksiazkę z dietą) i mam nadzieję, że to sprawi, że nie rozkręcą się dużo bardziej.

Mi kochana pomogły biustonosze a’la sportowe, takie bez fiszbin, materiałowe, ale takie co jednak trzymają.
 
Mój gin robi u siebie w gabinecie teraz przez to że zamknęli szpital. A z tego co dał mi ulotkę to też do Genomedu wysyła.
To pewnie ma z tego jakiś zysk jak tak namawia.

Ja lubię moją gin i szanuje za wiedzę i w ogóle ale jak mi poleca i zachwala witaminy dla staraczek za 170 zł na 30 dni i sugeruje, że powinnam kupić to trochę mnie to razi. A jak dają ulotki to już wiadomo, że przed chwilą był przedstawiciel handlowy z prezentami.
 
Naprawdę warto kupować ten segregator od mamy ginekolog?
Wszystkie wizyty zapisuję w telefonie, a ew. dokumenty, papiery w teczce i zastanawiam się czy warto wydać tyle pieniędzy na segregator, czy to bardziej ciekawy ale zbędny gadżet

to juz chyba zalezy co kto lubi :) ja nigdy nie mialam zadnego kalendarza i wiem, ze kupilabym taki segregator a potem nigdy nie ruszyla. album na zdjecia lezy pusty od 4 lat 😀 planowanie robi maz w excelu😅
 
reklama
Naprawdę warto kupować ten segregator od mamy ginekolog?
Wszystkie wizyty zapisuję w telefonie, a ew. dokumenty, papiery w teczce i zastanawiam się czy warto wydać tyle pieniędzy na segregator, czy to bardziej ciekawy ale zbędny gadżet
Też mam w teczce ☺️ obydwie ciąże każda w oddzielnej teczce do dziś są ☺️

Odebrałam betę . 7145 a drugą 12831. Napisałam do dr i czekam na info
 
Do góry