reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny teraz hit🙈 przyjechała pizza, ja podniosłam głowę i tak mnie zemdlilo że do 23 wymiotowałam 🤢
Jejku jak ja Wam współczuję. Mnie mdli od paru dni, nie wiem czy to od ciąży czy że stresu. Jutro mamy pogrzeb. Siostra mojego mówi że nie powinnam ani siedzieć za trumna ani iść za nią. Tyle że ja bardzo chce być przy moim mężu. Już sama nie wiem co robić czy to zabobon czy co....

Beta zrobiona. Czekam na wyniki.
 
reklama
Ponoć można paracetamol w przypadku silnego bólu, ale na mnie osobiście nigdy paracetamol nie działał, więc i teraz raczej nie biorę nawet jak bardzo boli, a niestety boli często :/ mi troszkę pomaga moczenie stóp w gorącej wodzie, ale też nie za długo, możesz też spróbować zimne okłady na głowę, choć na mnie to nie działa...
Też bardzo często głowa mnie boli, czasami naprawdę mocno. Nie biorę paracetamolu nigdy na mnie nie działa. I obawiam się leków w ciąży. Ja idę do łóżka wtedy, mocno wywietrzona sypialnia i zimny kompres na głowę. Staram się przetrwać. Z synem miałam tylko mdłości i wymioty całodniowe a tu jeszcze bóle głowy 🤷 odliczam do końca pierwszego trymestru 😉 wtedy wrócę do żywych 😁
 
Cześć dziewczyny. Jestem świeżo po wizycie u ginekologa. Licząc od momentu ostatniej miesiaczki wypadł 6 tydzien. Na USG widać na razie tylko pęcherzyk. To moja pierwsza ciaza i wariuje ze stresu że coś może pójść nie tak. Kolejna wizyta u lekarza na 20.11. Pozdrawiam
Może przesunęła się owulacja. Musisz być dobrej myśli 😘 ewentualnie możesz zbadać przyrost bety czy ciąża prawidłowo się rozwija 😉
 
Jejku jak ja Wam współczuję. Mnie mdli od paru dni, nie wiem czy to od ciąży czy że stresu. Jutro mamy pogrzeb. Siostra mojego mówi że nie powinnam ani siedzieć za trumna ani iść za nią. Tyle że ja bardzo chce być przy moim mężu. Już sama nie wiem co robić czy to zabobon czy co....

Beta zrobiona. Czekam na wyniki.
Wydaje mi się że to zabobon. Mój wujek jak zmarł to jego wnuczka była w 8mc ciąży była na pogrzebie obok trumny, pożegnała się z nim. Miesiąc później w dzień miesięcznicy i o godzinie co zmarł wujek urodziła zdrowa córeczkę.
Ale decyzja należy tylko do Ciebie.
Moja mama też mowi że w ciąży na pogrzeby się nie chodzi. Jak zmarła teraz siostra mojej babci to nie poszłam. Poszłam później na cmentarz. Ale gdyby to była moja babcia to musiałabym być i koniec.
 
Jejku jak ja Wam współczuję. Mnie mdli od paru dni, nie wiem czy to od ciąży czy że stresu. Jutro mamy pogrzeb. Siostra mojego mówi że nie powinnam ani siedzieć za trumna ani iść za nią. Tyle że ja bardzo chce być przy moim mężu. Już sama nie wiem co robić czy to zabobon czy co....

Beta zrobiona. Czekam na wyniki.
To zabobon, nie ma co im wierzyć. Jeśli chcesz iść, bo chcesz wesprzeć męża, to idź :) jest bardzo dużo takich zabobonów i jakbyśmy w nie wszystkie wierzyli to nie wiem jak przetwalybysmy choćby czas ciąży ;)
Czekamy na wynik bety ;)
 
Ja też nie byłam na pogrzebie jak byłam w ciąży... Jakoś tak nie wiem, przeraża mnie cmentarz jeszcze bardziej niż zwykle.
Dziewczyny przewlekłe boli mnie brzuch, mam cały dzień mdłości i spałabym caky dzień. Zasnęłam wczoraj o 21 a wstałam i 7.30 i chce mi się dalej spać, ale muszę jakoś ogarniać się bo dwulatka na stanie a cały dzień bajek nie może oglądać..
 
Powiem wam dziewczyny, że lekarz zaproponował mi sanco i bardzo bije się z myślami. Za 3 tygodnie mam wizytę i pobierze mi wtedy krew na pappa i mówił że będzie to 10t więc możemy od razu zrobić sanco. Tylko cena mnie blokuje, 2 tysiące. Niby nas stać ale ale wiem kurde, mam mętlik w głowie. Dodatkowo zaproponował mi badanie, które stwierdza ryzyko wystąpienia stanu przedrzucawkowego. Ale oczywiście z roztrzepania o połowę rzeczy nie zapytałam [emoji3525] aaa i powiedziałam mu że mdłości mnie wykańczają i powiedział, że dopóki mnie mdli to mogę być spokojna o dzidzie, także mi te mdłości już nie przeszkadzają [emoji23]
 
Jejku jak ja Wam współczuję. Mnie mdli od paru dni, nie wiem czy to od ciąży czy że stresu. Jutro mamy pogrzeb. Siostra mojego mówi że nie powinnam ani siedzieć za trumna ani iść za nią. Tyle że ja bardzo chce być przy moim mężu. Już sama nie wiem co robić czy to zabobon czy co....

Beta zrobiona. Czekam na wyniki.

Mysle ze wazniejsze jest wsparcie meza, niz zabobony. na pewno nie bedzie mu latwo i nawet zwykle trzymanie Twojej reki mu pomoze. trzymajcie sie mocno.
 
Cześć dziewczyny. Cieszyłam się, że mam tylko mdłości. Więc dziś oficjalnie zaczęły się poranne wymioty 🤢 jeśli będą tak upierdliwe jak w poprzedniej ciąży to chyba umrę 🙄
 
reklama
Cały dzień jadłam chleb z dżemem truskawkowym. Tylko to wchodziło dzisiaj. Ale o 17 wymyśliłam sobie ziemniaczki puree z marchewka z groszkiem 😂 No i ugotowałam !! 😂 także brzuch pełny. Ale czuje wciąż taki niedosyt jedzenia. Nie jem mięsa teraz bo śmierdzi wiec jakby co chwile czuje głód. No ale czuje tez mdłości i weź tu człowieku ciesz się ciążą 😂
Ja też na mięso średnio mogę patrzeć a dzisiaj to już przesada musiałam wyrzucić z bułki żółty ser a ja uwielbiam żółty ser w 2 poprzednich ciążach zajadałam się serami a teraz czuję tylko goryczkę blee. I to mulenie jest okropne ja dziewczyny nie wiem to chyba wiek, ciężej jest mi teraz znieść te niedogodności i ciągle narzekam 😕 nie mogę doczekać się kiedy to minie pod koniec dniu a w domu syf bo ogarniam dopiero rano
 
Do góry