reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Na razie to była tylko lista chętnych. Jeśli się wszyscy wpisali to trzeba wybrać dwóch moderatorów. Ktoś chętny??
Ja bym proponowała @Mała.czarna jako założycielkę tego wątku o ile się nie mylę, jeśli nie masz nic przeciwko i ktoś jeszcze.
@aga.i.nieszka wiadomo coś z wątkiem prywatnym? Zaczynają się prywatne rzeczy, imiona dzieci, zdjęcia, a już kilka stron wcześniej jakaś Pani się wtrąciła...
 
reklama
Ja już w domku po lekarzu. Wszystko dobrze, moja kropka kochana urosła 😍 za dwa tyg wizyta.
Dzisiaj mój lekarz był jak nie on, taki małomówny, przygnębiony... Kupić słowo było trzeba. Dziwne. Bo on zawsze wszystko opowiada tak dokładnie że już mało pytań mam. Już rok do niego chodzę i miałam sporo wizyt w tym czasie, w szpitalu na niego natrafiłam i nigdy taki nie był. Gdyby to była moja pierwsza wizyta to bym już nie wróciła 😅 i od razu zamówiłam segregator 😁
Dzisiaj zamówiłam obiad i zawsze ja jadłam zupę a mój drugie. Ale jak poczułam kapustę kiszoną zasmażana to musiało być moje😉 zjadłam żeberka, ziemniaczki z sosem i ta kapustę 😍😍
Jak jechałam do lekarza to mnie mdłości złapały ale teraz trochę odpuściły, tylko zostala gula w gardle i okropny ból głowy i zmęczenie jakbym była po maratonie 😅
Cudownie ze wszystko dobrze ❤❤
Kiedyś za tako obiad dałabym sie zabić a teraz nie tkne kiszonego 🙈🙈
 
I powiedzcie dziewczyny czy uważacie że powinna być dodana osoba która nie napisała ani jednego posta na tym wątku i nagle prosi o dodanie do prywatnego forum??
Albo osoba która napisała dwa posty, ostatni 11 dni temu??
Nic nie sugeruje tylko pytam o wasze zdanie.
 
Moim zdaniem jeśli ktoś się tu wgl nie udzielał nie powinien być na wątku prywatnym [emoji2368]
I powiedzcie dziewczyny czy uważacie że powinna być dodana osoba która nie napisała ani jednego posta na tym wątku i nagle prosi o dodanie do prywatnego forum??
Albo osoba która napisała dwa posty, ostatni 11 dni temu??
Nic nie sugeruje tylko pytam o wasze zdanie.
 
Hahaha, ja miałam tak samo. Cera idealna, zjadłabym tylko pączki A jest córeczka 🤣🤣


Dziwnie ta beta wygląda nietety. Przy ostatnim @ 4.09 neta chyba powinna być dużo wyższa, bo to już będzie prawie 8tc. kiey lekarz kazał przyjść na następną kontrolę??
Jak miałam robiona betę to byłam w 6 tyg. Wizyte mam w pn 2. 11
 
reklama
I powiedzcie dziewczyny czy uważacie że powinna być dodana osoba która nie napisała ani jednego posta na tym wątku i nagle prosi o dodanie do prywatnego forum??
Albo osoba która napisała dwa posty, ostatni 11 dni temu??
Nic nie sugeruje tylko pytam o wasze zdanie.
Nie ja uważam że na wątek prywatny powinny przejść osoby które sie udzielają i z którymi w pewnien sposob sie zżyłyśmy :)
 
Do góry