reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja po swojej pierwszej wizycie,ale mnie brzuch rozbolał z nerwow przed samym gabinetem, jest serduszko😍termin 12.06 ;) różnica między usg a OM to tylko jeden dzień. Dostałam sporo badań, kolejna wizyta 10 listopada, więc już za 2 tyg i wtedy będziemy rozmawiać o badaniach prenatalnych . Mój gin ma ten certyfikat fmf czy jak to tam, i on robi. Muszę się zastanowić, bo mam złe doświadczenie z Pappa, a on mówi, że same prenatalne bez krwi nie maja największego sensu..

czy wy słuchalyscie serduszka? Mój lekarz powiedział, że nie robi się tego w tak wczesnej ciąży, że nie ma potrzeby, że nie uruchamia się tego dopplera. U mnie dzisiaj 7+2. Zbadał tętno dziecka, widziałam pulsującą kropeczkę :)
Ja jak byłam w 6+3 to już słuchałam, moja gin puściła mi tą "muzykę"😁
 
reklama
Nie ja nie słuchałam :) Nie robi się tego wlasnie tak jak mówi Twój lekarz ale każdy ma inną szkołę :)
Super u mnie wchodzi troche roznica o kilka dni ale nie przejmuje się bo to może byc chociazby zły pomiar itd :)
Ile ma Twój maluszek mm?
Ja w poprzedniej ciąży miałam sporą różnice i było ok, teraz byłam w szoku, jak się pokrywa ;) o ile dobrze pamietam, to cały jeden centymetr :D
 
Dziś mam 5+4 według OM i zauważyłam, że piersi bolą mnie coraz mniej. Ale to chyba nie ma nic wspólnego z rozwojem ciąży? 🤔 Za to zaczynają mi się delikatne mdłości, raczej po jedzeniu niż na jego widok 🤷‍♀️ i umieram przez bólu brzucha nad pępkiem, tak jakby jelita dawały czadu😞 no tak mnie kłuje że łzy same napływają do oczu. Do tego w nocy spać nie mogę, za to w ciągu dnia to bym z łóżka nie wychodziła 😅
I te złe myśli. Niby nic nie wskazuje na jakieś komplikacje jednak ciągle martwię się czy aby na pewno nic się nie dzieje 😔
Do tego córka ma dziś jakiś bunt i ciągle marudzi i jęczy. Mam taki dupny dzień, dobrze że już się kończy 😪
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluje wam udanych wizyt!!! Piękne zdjęcia usg 😍😍😍 już się doczekać jutra nie mogę 😍

Ale dziś miasto zablokowane było. Ten protest to wielka akcja. Jestem dumna z wszystkich protestujących ! Filmiki oglądałam ze szklankami w oczach.

Ja tak samo! Caly czas wszystko śledzę, z przygnębienia nastrój zmienił mi się w szał bojowy 😀
 
Jak wracałam z młodym z przedszkola to chwilowo wmieszałam się w tłum blokujący drogę. Aż żałowałam, że nie mogę wziąć udziału.
Ale tak, też jestem dumna , że jednak potrafimy się zmobilizować w słusznej sprawie.

Również gratuluję wszystkim udanych wizyt! Oby tak dalej 💪 😊
 
Witajcie. U nas źle sie dzieje. Brat mojego męża miał wypadek samochodowy... Nie żyje. Do tego dziś byłam u lekarza. Ciąża jest ale nie mógł wziąć pomiaru bo jest bardzo wczesna... widać tylko pęcherzyk który ma 7,03mm ...a z om wychodzi 6 tydzień ... Pow że doszło do zapłodnienia później Kazał mi zrobić betę i wysłać wyniki. Jestem załamana. Pocieszył mnie tylko tym że pęcherzyk jest ułożony ładnie i że jest ładny okrąglutki myśli że coś z tego będzie... Ale ja zwariuje. Jutro dzwonię zapisać się na betę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś mam 5+4 według OM i zauważyłam, że piersi bolą mnie coraz mniej. Ale to chyba nie ma nic wspólnego z rozwojem ciąży? 🤔 Za to zaczynają mi się delikatne mdłości, raczej po jedzeniu niż na jego widok 🤷‍♀️ i umieram przez bólu brzucha nad pępkiem, tak jakby jelita dawały czadu😞 no tak mnie kłuje że łzy same napływają do oczu.
Mnie też teraz mniej już piersi bolą niż na początku. Mam dziś 6t4d A mdłości zaczęły się w zeszły piątek jak był 6t1d No i to nie są wymioty tylko mdli mnie zwłaszcza jak głodna się robię. Wyniki badań ok, dziś na USG też super, jest serduszko. Więc nie masz co się martwić.
Witajcie. U nas źle sie dzieje. Brat mojego męża miał wypadek samochodowy... Nie żyje. Do tego dziś byłam u lekarza. Ciąża jest ale nie mógł wziąć pomiaru bo jest bardzo wczesna... widać tylko pęcherzyk który ma 0,3mm ...a z om wychodzi 6 tydzień ... Pow że doszło do zapłodnienia później Kazał mi zrobić betę i wysłać wyniki. Jestem załamana. Pocieszył mnie tylko tym że pęcherzyk jest ułożony ładnie i że jest ładny okrąglutki myśli że coś z tego będzie... Ale ja zwariuje. Jutro dzwonię zapisać się na betę
Tak strasznie mi przykro ☹️ To okropne jak ludzie giną tak nagle. Był człowiek i nagle nie ma... Przesyłam dużo ciepłych myśli.
Nie martw się na zapas fasolką. Zrobisz nadania i będzie jasne. Może owu była później, a może sprzęt był w gabinecie słaby i nie było widać po prostu
 
Do góry