reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Bardzo mi przykro z powodu śmierci kochana, szczere kondolencje z mojej strony ❤️😞

Ja czekam na wizytę właśnie, ale Jeszcze dluuuugo zejdzie, mało babeczek, ale pierwsza wizyta i wzywa pierwsze te panie, które już mają kolejną wizytę. Od dwóch dni nie jestem w stanie jeść, jestem taka słaba ze masakra. Muszę ciagle leżeć/ siedzieć bo jak stoję to mnie boli brzuch i ciągnie znowu do 🤢
 
reklama
Ja dzisiaj wg OM 6+3. Dzis wizyta u nowego gina o 17.20. Mdłości całkowity brak, moja mama mowi że w swoich dwóch ciążach tylko raz wymiotowała juz prawie w 9 miesiącu. Piersi mam obolałe przez większość dnia. Uczucie jakby mi je ktoś skopał jakies 2-3 dni temu. Trzymajcie kciuki żebym dojechała do lekarza bo przez te protesty wczoraj nie mogłam do domu dojechać z pracy. Na nogach w maseczce nie dałabym rady bo za szybko się męcze. Musialam wyjechać na obrzeża miasta i stamtąd dopiero zabrał mnie mąż.
 
Bardzo mi przykro [emoji26]
Co do fasolki nie martw się, najważniejsze że jest ładny pecherzyk a za parę dni pojawi się zarodek. Trzymam kciuki [emoji3590]
Witajcie. U nas źle sie dzieje. Brat mojego męża miał wypadek samochodowy... Nie żyje. Do tego dziś byłam u lekarza. Ciąża jest ale nie mógł wziąć pomiaru bo jest bardzo wczesna... widać tylko pęcherzyk który ma 7,03mm ...a z om wychodzi 6 tydzień ... Pow że doszło do zapłodnienia później Kazał mi zrobić betę i wysłać wyniki. Jestem załamana. Pocieszył mnie tylko tym że pęcherzyk jest ułożony ładnie i że jest ładny okrąglutki myśli że coś z tego będzie... Ale ja zwariuje. Jutro dzwonię zapisać się na betę
Dziewczyny co do objawów ja też już nie czuję tak mocno piersi, tzn myślę że chyba się poprostu przyzwyczaiłam. Jeśli chodzi o inne dolegliwości to na ten moment mogę powiedzieć że moje 2 tygodniowe mdłości ustały i mam nadzieję że już tak zostanie [emoji16]
 
Bardzo mi przykro z powodu śmierci kochana, szczere kondolencje z mojej strony ❤😞

Ja czekam na wizytę właśnie, ale Jeszcze dluuuugo zejdzie, mało babeczek, ale pierwsza wizyta i wzywa pierwsze te panie, które już mają kolejną wizytę. Od dwóch dni nie jestem w stanie jeść, jestem taka słaba ze masakra. Muszę ciagle leżeć/ siedzieć bo jak stoję to mnie boli brzuch i ciągnie znowu do 🤢
Ja wczoraj miałam tragiczny dzień, właśnie mdłości non stop i okropne bóle żołądka.... Daj znać, jak po wizycie :)
 
Ja wczoraj miałam tragiczny dzień, właśnie mdłości non stop i okropne bóle żołądka.... Daj znać, jak po wizycie :)

Mam dola, dowiedziałam się, ze mam torbiel na jajniku i dlatego może mnie brzuch bolec, ciąża jednak wcześniejsza, tak jak wychodzi z miesiączki. Ale tak mi jakiś przykro, ani nie zobaczyłam zdjęcia, ani nic, dostałam luteinę 2x1, pytałam czy zarodek wielkościowo wszystko jest ok jak na ten tydzień, powiedziała niby, ze tak, ale ze ciężko powiedzieć czy coś się nie wydarzy bo to wczesna ciąża i tyle. Czuje się jakoś mega zdołowana dziewczyny... i jeszcze nie wiem czemu powiedziała, ze mi da później skierowanie na prenatalne badania (mam dopiero 24 lata, nie wiem czy to rutynowo? Myślałam ze to w określonych warunkach się kieruje pacjentki...)
 
Hej dziewczyny :) mam takie pytanie. Jak chodzicie do lekarza ? Prywatnie czy na NFZ ? Ogółem ja moja pierwsza wizytę miałam prywatnie aby tak na szybko potwierdzić. Później poszłam na NFZ, gdzie jest naprawdę fajny lekarz ( no i darmowe badania wszystkie) i się zastanawiam co robić? Ciągnąć dwóch lekarzy? Czy regularnie chodzić do jednego a drugiego mogę mieć z doskoku? Jak Wy to robicie ? NFZ nie wykonuje badań prenatalnych jeżeli nie ma zaleceń i do tego gorzej ze zwolnieniem z pracy z tego co słyszałam. To moja pierwsza ciąża i wie o niej jedynie mąż więc liczę na waszą pomoc :)
 
Hej dziewczyny :) mam takie pytanie. Jak chodzicie do lekarza ? Prywatnie czy na NFZ ? Ogółem ja moja pierwsza wizytę miałam prywatnie aby tak na szybko potwierdzić. Później poszłam na NFZ, gdzie jest naprawdę fajny lekarz ( no i darmowe badania wszystkie) i się zastanawiam co robić? Ciągnąć dwóch lekarzy? Czy regularnie chodzić do jednego a drugiego mogę mieć z doskoku? Jak Wy to robicie ? NFZ nie wykonuje badań prenatalnych jeżeli nie ma zaleceń i do tego gorzej ze zwolnieniem z pracy z tego co słyszałam. To moja pierwsza ciąża i wie o niej jedynie mąż więc liczę na waszą pomoc :)
Ja będę chodzić prywatnie bo lekarz jest wybitnie swietny, ale równoczesnie będę chodzić na NFZ, bo wtedy badania i inne takie są za darmo, sam lekarz mi to zasugerował.
 
Ja chodzę prywatnie, wszystkie badania oczywiście też prywatnie. U mnie w mieście ciężko o dobrego lekarza na NFZ, a z mojej Pani dr jestem bardzo zadowolona. Gdyby coś się działo mam z nią stały kontakt, a poza tym zależało mi by ciąże prowadził lekarz, pracujący w szpitalu w którym planuje rodzić.
Hej dziewczyny :) mam takie pytanie. Jak chodzicie do lekarza ? Prywatnie czy na NFZ ? Ogółem ja moja pierwsza wizytę miałam prywatnie aby tak na szybko potwierdzić. Później poszłam na NFZ, gdzie jest naprawdę fajny lekarz ( no i darmowe badania wszystkie) i się zastanawiam co robić? Ciągnąć dwóch lekarzy? Czy regularnie chodzić do jednego a drugiego mogę mieć z doskoku? Jak Wy to robicie ? NFZ nie wykonuje badań prenatalnych jeżeli nie ma zaleceń i do tego gorzej ze zwolnieniem z pracy z tego co słyszałam. To moja pierwsza ciąża i wie o niej jedynie mąż więc liczę na waszą pomoc :)
 
Mam dola, dowiedziałam się, ze mam torbiel na jajniku i dlatego może mnie brzuch bolec, ciąża jednak wcześniejsza, tak jak wychodzi z miesiączki. Ale tak mi jakiś przykro, ani nie zobaczyłam zdjęcia, ani nic, dostałam luteinę 2x1, pytałam czy zarodek wielkościowo wszystko jest ok jak na ten tydzień, powiedziała niby, ze tak, ale ze ciężko powiedzieć czy coś się nie wydarzy bo to wczesna ciąża i tyle. Czuje się jakoś mega zdołowana dziewczyny... i jeszcze nie wiem czemu powiedziała, ze mi da później skierowanie na prenatalne badania (mam dopiero 24 lata, nie wiem czy to rutynowo? Myślałam ze to w określonych warunkach się kieruje pacjentki...)
Ta torbiel to przecież żaden wyrok. Dostałaś leki i wszystko będzie ok. Ta lekarka jakaś chyba w ogóle bez życiowego podejścia. Nie wiem czy na Twoim miejscu bym jej nie zmieniła. Bo zamiast Ci wszystko wyjaśnić i uspokoić to plecie nie na temat.
 
reklama
Mam dola, dowiedziałam się, ze mam torbiel na jajniku i dlatego może mnie brzuch bolec, ciąża jednak wcześniejsza, tak jak wychodzi z miesiączki. Ale tak mi jakiś przykro, ani nie zobaczyłam zdjęcia, ani nic, dostałam luteinę 2x1, pytałam czy zarodek wielkościowo wszystko jest ok jak na ten tydzień, powiedziała niby, ze tak, ale ze ciężko powiedzieć czy coś się nie wydarzy bo to wczesna ciąża i tyle. Czuje się jakoś mega zdołowana dziewczyny... i jeszcze nie wiem czemu powiedziała, ze mi da później skierowanie na prenatalne badania (mam dopiero 24 lata, nie wiem czy to rutynowo? Myślałam ze to w określonych warunkach się kieruje pacjentki...)
Oj to faktycznie średnia wizyta :( tez bym się zdolowala jakbym nic nie zobaczyła...
 
Do góry