reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja poza pracą mam jeszcze studia dzienne i zdecydowałam że narazie będę kontynuować, ale jak tylko poczuje się gorzej odpuszczam.
Od wczoraj męczę się z katarem, macie jakieś sprawdzony sposoby? Bo już normalnie u jechać z tym nie mogę :(
Oo kiedy idziesz?:) Ja sie umowilam na 12.10, mam nadzieje ze juz cos tam bedzie.
na 13stego Mam i powiedziała ze powinno już być widać zarodek i może nawet serduszko ;)
 
u mnie w kwietniu tydzień po terminie okresu był malutki pęcherzyk, a teraz czekam cierpliwie :)
Ja tez chciałam iść dopiero za dwa tyg, ale napisałam w pon do położnej i kazała mi przyjść następnego dnia, ale pewnie dlatego ze wiedziała ze będę mieć luteinę ;)
 
Witam się i ja nieśmiało :) dzisiaj zrobiłam dwa testy i widzę tam cień kreski, ale jakoś boję się całkowicie cieszyć, może sobie wmawiam? [emoji14] zaraz wybieram się na betę to może będę mieć jaśniejszą sytuację. Dzisiaj 34 dc. Nie wiem do końca jakie mam cykle bo to dopiero trzeci po odstawieniu tabletek, pierwszy trwał 24 dni, a drugi 35.
Trzymajcie kciuki :) pozdrawiam Was wszystkie :)
20200930_073448.jpeg
 
Witam się i ja nieśmiało :) dzisiaj zrobiłam dwa testy i widzę tam cień kreski, ale jakoś boję się całkowicie cieszyć, może sobie wmawiam? [emoji14] zaraz wybieram się na betę to może będę mieć jaśniejszą sytuację. Dzisiaj 34 dc. Nie wiem do końca jakie mam cykle bo to dopiero trzeci po odstawieniu tabletek, pierwszy trwał 24 dni, a drugi 35.
Trzymajcie kciuki :) pozdrawiam Was wszystkie :)Zobacz załącznik 1182388
Widać cień 🙂 witamy Cię serdecznie 😘
Daj znać jak beta 😉
 
Witam się i ja nieśmiało :) dzisiaj zrobiłam dwa testy i widzę tam cień kreski, ale jakoś boję się całkowicie cieszyć, może sobie wmawiam? [emoji14] zaraz wybieram się na betę to może będę mieć jaśniejszą sytuację. Dzisiaj 34 dc. Nie wiem do końca jakie mam cykle bo to dopiero trzeci po odstawieniu tabletek, pierwszy trwał 24 dni, a drugi 35.
Trzymajcie kciuki :) pozdrawiam Was wszystkie :)Zobacz załącznik 1182388
Witamy :) pieknie ze sa kolejne dwie kreseczki :)
 
Witam nowe przyszłe Mamy🥰

Wypiłam glukoze, udało się, ale zdecydowanie nie polecam cytrynowej. Gin zlecił mi tyle badań że panie w laboratorium kazały mi rozłożyć to na 2 dni😅 wiec w pt lub pon. ide jeszcze raz. Wyniki będą po południu, bete tez zrobiłam. Trzymajcie kciuki 😁 ja za Was wszystkie tez mocno trzymam ✊✊✊
 
reklama
Do góry