reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej :)
I ja dołączam do grona czerwcowych mam.
Mam za sobą poronienie w 9tc w sierpniu 2019, a w tym roku 2 cb: marcu i maju. Liczę, że tym razem wszysko skończy sie dobrze 😊

W poniedziałek beta 85, dzisiaj 243 ❤ progesteron tylko 18.00 ale plamień nie mam. No i niestety z morfologii mam początek anemii więc dzisaj lekarz przypisał mi żelazo.

Trzymam kciuki za Wasze fasolki 😊
 
reklama
Hej :)
I ja dołączam do grona czerwcowych mam.
Mam za sobą poronienie w 9tc w sierpniu 2019, a w tym roku 2 cb: marcu i maju. Liczę, że tym razem wszysko skończy sie dobrze [emoji4]

W poniedziałek beta 85, dzisiaj 243 [emoji173] progesteron tylko 18.00 ale plamień nie mam. No i niestety z morfologii mam początek anemii więc dzisaj lekarz przypisał mi żelazo.

Trzymam kciuki za Wasze fasolki [emoji4]
Hej gratulacje, kiedy planujesz wizyte? [emoji173]️
 
Hej :)
I ja dołączam do grona czerwcowych mam.
Mam za sobą poronienie w 9tc w sierpniu 2019, a w tym roku 2 cb: marcu i maju. Liczę, że tym razem wszysko skończy sie dobrze 😊

W poniedziałek beta 85, dzisiaj 243 ❤ progesteron tylko 18.00 ale plamień nie mam. No i niestety z morfologii mam początek anemii więc dzisaj lekarz przypisał mi żelazo.

Trzymam kciuki za Wasze fasolki 😊
Witamy Cię 🙂 trzymam kciuki, że Wszystkie wytrwamy do czerwca 💓
 
Hej gratulacje, kiedy planujesz wizyte? [emoji173]️
zdecydowalam sie na korzystanie z medicoveru i poki co udało mi sie upolować wizytę 23.10 (będzie to 7+2). Ale chce pójć wcześniej by obgadac progesteron, anemie i wyniki genetyczne odnosnie poronień, które powinnam otrzymac za kilka dni.
 
reklama
Kiedy wybieracie się do lekarza? Ja mam wizytę umówiona na 15.10, to będzie 6+6 tc, myślę że to może być odrobinę za wcześnie, ale nie ma innego terminu.
 
Do góry