reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
No cóż... Mam 33 lata, w domu dwoje skarbów 12 i 10 lat tak że będzie duża różnica między nimi a maluszkiem... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze bo mam już na koncie ciąże pozamaciczną...
U mnie w domu 10latek, wiec tez mam spora roznice :) mysl pozytywnie, chociaz wiem, ze to nielatwe po przejsciach
 
A powiedzcie dziewczyny do lekarza chodzicie na NFZ czy prywatnie? U nas jakiś kosmos gdziekolwiek się dostać, nawet prywatnie terminy najbliższe za miesiąc i cudem wyprosiłam na 26.10.
 
A powiedzcie dziewczyny do lekarza chodzicie na NFZ czy prywatnie? U nas jakiś kosmos gdziekolwiek się dostać, nawet prywatnie terminy najbliższe za miesiąc i cudem wyprosiłam na 26.10.
Ja prywatnie, lekarka nie jest droga, ale dobrze sie przy niej czuje. Boje sie tylko tego, ile kasy bede przewalac w laboratorium na badania :(
 
reklama
To podobnie jak u mnie. Niby fajnie że duże już odchowane i w miarę samodzielne a tu od nowa pieluchy 🤭
Na pewno bedzie ciekawie, ja pierwsza ciaze przechodzilam jako dwudziestolatka, nieplanowanie - fajnie bedzie przezyc to jeszcze raz, swiadomie od poczatku do konca, na pewno to bedzie inne doswiadczenie :)
 
Do góry