reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja mam plan lezec pod kocem. Wiem, ze nie jest to ultra ciekawe, ale do niczego innego sie nie nadaje 🤣 nie dosc ze jestem bardzo senna, to jeszcze jest taka pogoda, ze nie ma szans 😀 piatek z netflixem😄
No ja już nie wiem co oglądać na tym netflixie 😂 mnie juz boli głowa od spania i leżenia ale moze to boli mnie od kropka 😂 daje o sobie znać
 
reklama
Ja caly dzien musze lezec, do 13 sobie popracowałam, pozniej zrobilam nowe hybrydy, zjadłam obiadek, 2h drzemki [emoji28] i teraz leże z telefonem popijajac herbatke, a partner ogląda batmana. A i czekam do 22.00 na kuriera bo sobie zamówiłam nowe kapcioszki [emoji3] jeszcze poszukuje jakiegos szlafroka i koszule nocna bo nie mam ani jednej :)
 
To u mnie tez tak było. Młody zasypiał sam w ciemności w pokoju. Buziaczek na dobranoc, butla i tylko słyszałam zawsze jak uderzał butla na koniec w szczebelki.

Jak właśnie był malutki to wzięłam go na jedna noc do siebie bo byłam tak zmęczona ze wstawać mi się nie chciało . Wyobraźcie sobie ze młody zwymiotował koło mnie do nosa mu naleciało i się dusił. Ja nic a nic nie słyszałam bo byłam tak zmęczona a był kilka cm obok. Dopiero ex mnie obudził i szybko złapałam i głowa w dół i go oklepalam. Przeżycie traumatyczne. Ale jak widać nic nie dało to ze spał ze mną 😞
Aż strach pomyśleć co by było jak by spał u sobie..
 
Zbaczajac z tematu, jakie macie plany na wieczór? Ja chcialam wyjsc na spacer ale niestety znowu zaczęło padać u mnie :/ Próbuje namówić mojego na jakieś jedzeniowe grzeszki ale narazie jest twardy 😎😂
Ugotowalam znowu pomidorowa, a teraz leze i marze zeby jej nie zwrocic, bo az mi sie cofa :(jutro mam wolna chate, bo stary jedzie na ryby, zamowimy sobie z mlodym pizze i pogramy na konsoli :) ambitne plany 😁
 
Nie o to chodzi by dziecko zostawić płaczące :) można je głaskać przytulać, czytać bajke czy śpiewać chodzi o to by miało swój wieczorny rytuał, by w te pierwsze lata podstosowac się pod nie. Ja moją o 4 miesiąca kąpie o 18 kolacja i spać nawet jak gdzieś jesteśmy czy ktoś jest u nas, drzemke w dzień też ma o stałej porze :) da się z każdym dzieckiem tylko trzeba poświęcić swój czas. Od 19 mamy czas dla siebie, mogą być znajomi może być głośniej a córa śpi u siebie :)
No ja poświęcam 100% czasu swojemu dziecku i nie zmuszam go do spania w dzień kiedy nie jest śpiący tylko dostosowuje się do niego. No a jak śpiewasz głaskasz czytasz a dziecko nadal by ci płakało to co wtedy? Bo moje dziecko nie jest wymagające, ja poprostu wiem ze są takie dzieci, i pomino ze sama takiego nie mam to umiem się postawić w sytuacji jak ktoś ma i się nie wymądrzać ze z każdym się da bo z moim tak jest.
 
reklama
Zbaczajac z tematu, jakie macie plany na wieczór? Ja chcialam wyjsc na spacer ale niestety znowu zaczęło padać u mnie :/ Próbuje namówić mojego na jakieś jedzeniowe grzeszki ale narazie jest twardy 😎😂
Mój przyniósł mi sushi 😂😂😂 także objadlam się. I harry Potter zaraz w tv 😃 młody się kapie, zaraz ucieka spać bo rano ma sparing (⚽️) pierwszy raz 😀
 
Do góry