reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Według kalendarzyka 20.06😊ale nie jest to jeszcze niczym potwierdzone, usg umówione mam dopiero na 04.11😭 żeby mieć pewność, że już będzie tam serduszko❤️

Z tym lenistwem doskonale Cię rozumiem, w domu nic nie chce mi się robić, w pracy też na pół gwizdka, a dzisiaj nawet nie poszłam, wzięłam na żądanie🤣
U mnie dodatkowo dochodza okropne huśtawki nastroju, że śmiechu przechodzę w płacz i to zupełnie bez powodu🤷‍♀️
Biedne te nasze chłopaki, ale cóż.. Ja dla żartów w takich sytuacjach mówię swojemu "to Ty mi to zrobiłeś!" 🤣.
Ja termin mam wg OM na 21.06 🙂 więc podobnie a wizytę 3.11 😋🙂 też mam nadzieję że już zobacze pięknie bijące serduszko
A co do kalendarza chińskiego to się liczy wiek chiński nie ten co mamy i z reguły jest się ok 1 rok starszym 😉 bo w ich kulturze d z iecko jak się rodzi ma już 9 msc i do tego co 7 lat chyba jest przestępny i eychodzxi 13 msc nie 12
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy któras z Was bierze Clexanez wzgledu na mutacje MTHFR? Wiem, ze czekaja mnie te zastrzyki, ale poki ciaza zagrozona to lekarz nie moze ich przepisac.

Ile zastrzyków dziennie sobie robicie i czy jest jakies dofinsnowanie bo 10szt. kosztuje ok. 110 zł..
ja biore clexane, na ryczalt placilam ok. 35 zl za opakowanie. Zastrzyk robie raz dziennie, czasem troche zapiecze ale generalnie tragedii nie ma. ale w pare dni po ukluciu wychodza brzydkie siniaki ale czytalam ze to normalne.
 
Ja mam syna i czuję, że znów będzie syn, mój mąż ma 3 braci, a ja jestem jedynaczką. Mój syn był dziewczynką do 15 tyg, jak lekarz powiedział, że chłopiec to prawie spadłam z fotela :D
Chciałoby się córkę, te sukieneczki i opaseczki, ale dwóch chłopców też będzie fajnie :)
Co do imion, dla chłopca będzie raczej Julian, a dla dziewczynki kiedyś leżała nam Zuzanna, ale teraz już chyba nie .
Krol Julian! :D
 
O dzięki, przemyśle:)
Poczytaj o tym 😘 czasem sobie nie zdajemy sprawy z różnych rzeczy, wiem ze takie wstrząsy mogą powodować uszkodzenia mózgu, bo główka lata i się obija. No i wiesz jak jedziesz samochodem po dołach to tez to dla ciebie nie jest przyjemne (a samochód ma amortyzację) to co dla takiego małego ciałka nierówne chodniki czy wertepy ;)
 
Ja biorę neoparin ze względu na poronienia nawracające, 1 zastrzyk dziennie. Dziś miałam już wypisane z kodem dla ciężarnych i miałam za darmo.
A to każdy lekarz może wypisać ten kod na recepcie? chodzę prywatnie i sie zastanawiam czy musi to byc lekarz z umowa na NFZ. Jestem zupełnie ciemna w tym temacie [emoji3]
 
ja biore clexane, na ryczalt placilam ok. 35 zl za opakowanie. Zastrzyk robie raz dziennie, czasem troche zapiecze ale generalnie tragedii nie ma. ale w pare dni po ukluciu wychodza brzydkie siniaki ale czytalam ze to normalne.
Ja dawno temu bralam Clexan bo miałam całą noge w gipsie - sama robiłam sobie zastrzyki po tym jak moja mama pomyliła to zajecie z grą w rzutki [emoji3] kilka razy celowała tą igłą aż zrobila mi 3 dziury, zanim sie wbiła ostatecznie..
Ale pamietam ze niemile bylo to uczucie i troszke bolało.
 
reklama
To ja 😁😁
Jest pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy, zarodek i bijące serduszko ♥ USG z ostatnią @ pokrywa się.karty ciąży jeszcze nie mam założonej. Za 2 tyg kolejna wizyta. Leki ciągle te same. Dzisiaj już miałam za darmo. I mam zrobić całą listę badań.
Ale powiem Wam szczerze że boję się jeszcze cieszyć 😉
Cudowne wiesci!❤❤ rozumiem w 100% Twoje obawy ale bedzie Dobrze!
 
Do góry