reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja chodzę do takiego ginekologa. Jest specjalistą, wręcz perfekcjonistą w swojej dziedzinie, ma certyfikat fmf, bez przerwy się szkoli, ma świetny sprzęt. No, ale babki go nie polecają, bo nie jest słodko pierdzący i nie gratuluje im po porodzie [emoji2356] Jeśli masz poczucie, że to dobry lekarz i masz zaufanie to nie zmieniaj. Jeśli czegoś jednak brakuje, czasem po prostu podejścia lekarza do pacjenta to może poszukaj kogoś innego. Musisz zdecydować na czym Ci zależy [emoji846]
Chciałam się Was poradzić moje drogie w takiej sprawie. Jutro mam wizytę u gin u której byłam 3 razy, ogólnie w porządku kobieta , wydaje się być kompetentna, dużo mówi ale konkretnie, postanowiłam że właśnie ona będzie prowadzić moją ciąże. Z ciekawości sprawdziłam w necie jakie ma opinie i załamałam się [emoji52] zdarzają się też dobre i kobiety ciężarne co niektóre też polecały, jednak szału nie ma... Byście poszły?
 
Przy pierwszym tak jest, przy następnym okazuje się że można się obejść bez wielu rzeczy [emoji23] j
Przy każdym kolejnym człowiek uświadamia sobie, że po pierwsze dziecko nie jest porcelany, a po drugie naprawde niewiele mu do szczęścia potrzeba - przede wszystkim czas poświęcony mu przez rodzica. Pewnego razu przychodzi ten moment szoku kiedy okazuje sie, że dziecko zdecydowanie bardziej od zabawki za kilka stówek woli karton, w którym była zapakowana😂
Znacie to powiedzonko?
Jak pierwsze dziecko połknie monetę to leci się od razu na SOR, jak drugie połknie to czeka sie, aż wyjdzie z kupa, jak trzecie dziecko połknie monetę to potrąca się mu z kieszonkowego 😉
 
Ja chodzę do takiego ginekologa. Jest specjalistą, wręcz perfekcjonistą w swojej dziedzinie, ma certyfikat fmf, bez przerwy się szkoli, ma świetny sprzęt. No, ale babki go nie polecają, bo nie jest słodko pierdzący i nie gratuluje im po porodzie [emoji2356] Jeśli masz poczucie, że to dobry lekarz i masz zaufanie to nie zmieniaj. Jeśli czegoś jednak brakuje, czasem po prostu podejścia lekarza do pacjenta to może poszukaj kogoś innego. Musisz zdecydować na czym Ci zależy [emoji846]
Fakt, ludzie zarzucają jej arogancję. Masz rację. Ta gin odpowiada mi więc przy niej zostanę póki co. Dziękuję 🙂
 
Ile Wy produkujecie postów, no szok. Nigdy tego nie nadrobię [emoji87] Co do wózka to my też mamy dwa, gondolę w zestawie 2w1 bebetto luca, ogólnie polecam, choć ciężki wózek, na pewno nie do wnoszenia po schodach, mój mąż nosił młodego w gondoli przez kilka miesięcy (mieszkamy na 4 piętrze bez windy). A na roczek kupiliśmy lekką spacerówkę, anex air-x i tutaj moje ochy i achy zawsze na temat tego wózka będę wygłaszać. I od początku tak jak ktoś już napisał miałam w głowie, że więcej niż 2k za wózek nie dam. Dla mnie najważniejszy jest porządny fotelik samochodowy, dobrze dobrany do samochodu i do dziecka i tutaj nie mam górnej granicy cenowej. Warto pochylić się nad tematem i podjechać do porządnego sklepu z fotelikami, gdzie pracują ludzie co się na tym znają i pomogą dobrać fotelik. No ale, może był wózek i fotelik premium złoty i poświęcony przez papieża, a maluszek nie będzie lubił w nim jeździć (mam ten typ...ile ja łez wylałam razem z nim w podróżach haha). Zazdroszczę mamusiom co pierwszy raz będą rodzić, tych poszukiwań i zakupów, nooo super czas przed Wami [emoji846]
 
reklama
Do góry