reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mi po dniu całym nerwówki ciężko zasnąć, jeszcze wieczoem znowu podnioslo mi sie ciśnienie bo brazową plamke zobaczyłam na bieliźnie, teraz ciągle sprawdzam i czysciutko wiec modle sie, aby to tylko byly konsekwencje dwoch dzisiejszych usg i nadzerki.

Co do czopków - ostatnio znajomy kolega farmaceuta opowiada jak to wydawał Ukraince na recepte czopki
- wie pani, że to są czopki?
- do pipku?
- proszę?
- do pipku?
- nie, do pupku.

[emoji28] caly czas mnie to śmieszy, na dzisiejszy dzien jak znalazl.
 
Ja mialam odwrotna sytuację. W dzien kiedy wyszlam ze szpitala po drugim lyzeczkowaniu dostalam od mojej siostry( ktora o tej ciazy nie wiedziala) zdjecie USG ze jest w 10 tygodniu i bede ciocia... ale co mialam zrobic? Powiedziec jej ze wlasnie stracilam swoją? Że po co jej dziecko? Że to obowiazek i po co sie w to pakować? A niestety niektórzy potrafia tylko wbić szpile
Jesteś bardzo dzielna! Nie łatwo wtedy powstrzymać emocje..

Sama pamiętam jak poronìłam pod koniec sierpnia, a w grudniu na swieta wielkie boom ciażowe w mediach społecznosciowych: koleżanki/kuzynki/celebrytki z terminem na kwiecień i maj, każda w swiatecznej scenerii ogłaszała nowinę.
I wtedy mnie to troche ukuło, mimo że minęło pare miesięcy. Nie jestem wiec w stanie sobie wyobrazic jak Ciebie musiało to boleć, kiedy tracąc swoje malenstwo dowiedziałas sie o ciazy siostry.
 
Na NFZ? Który ty masz tydzien przypomnij mi :)
Tak na nfz.. pokazuje 4t4d ale owulacje mialam duzo szybciej bo 2 mi juz test wyszedl.. wiec nie wiem jak to lekarz bedzie liczyl.. niby jeszcze wczesnie ale bede kombinowac z prywstnym oby sie udalo.. ale na nfz liczylam chociaz na darmowe badania kurde po cos sie placi te skladki:(
 
Mi po dniu całym nerwówki ciężko zasnąć, jeszcze wieczoem znowu podnioslo mi sie ciśnienie bo brazową plamke zobaczyłam na bieliźnie, teraz ciągle sprawdzam i czysciutko wiec modle sie, aby to tylko byly konsekwencje dwoch dzisiejszych usg i nadzerki.

Co do czopków - ostatnio znajomy kolega farmaceuta opowiada jak to wydawał Ukraince na recepte czopki
- wie pani, że to są czopki?
- do pipku?
- proszę?
- do pipku?
- nie, do pupku.

[emoji28] caly czas mnie to śmieszy, na dzisiejszy dzien jak znalazl.
Hahahaha 😂 najważniejsze ze się dogadali 😂😂😂😂
 
Ja jak codzień o 6 pobudka. Chłopcy już dawno pojechali, nastawiłam pranie i leżę. Mam dzisiaj wielki plan na ten dzień 😂 Pojechać na zakupy do galerii, bo kilku rzeczy brakuje w domu. Chciałabym tam być najlepiej na 9 jak jeszcze pustki będą, ale kto wie kto wie czy nie zasnę w międzyczasie 😂

@Mała.czarna Ogrom podziwu dla Ciebie, za to jak dzielna byłaś! Ale ja postępuje bardzo podobnie. Nawet jak mi w życiu było zle i byłam bardzo samotna a koleżankom się układało baaaaardzo pomyślnie to nie zazdrościłam tylko szczerze gratulowalam. Zazdrość wewnetrZnie nas wyniszcza. ☺️
 
Tak na nfz.. pokazuje 4t4d ale owulacje mialam duzo szybciej bo 2 mi juz test wyszedl.. wiec nie wiem jak to lekarz bedzie liczyl.. niby jeszcze wczesnie ale bede kombinowac z prywstnym oby sie udalo.. ale na nfz liczylam chociaz na darmowe badania kurde po cos sie placi te skladki:(
No 27 to byś miała za 2 tyg to idealnie zeby cos wiecej zobaczyc :) Chyba że potrzebujesz leki :)
 
Ja jak codzień o 6 pobudka. Chłopcy już dawno pojechali, nastawiłam pranie i leżę. Mam dzisiaj wielki plan na ten dzień 😂 Pojechać na zakupy do galerii, bo kilku rzeczy brakuje w domu. Chciałabym tam być najlepiej na 9 jak jeszcze pustki będą, ale kto wie kto wie czy nie zasnę w międzyczasie 😂

@Mała.czarna Ogrom podziwu dla Ciebie, za to jak dzielna byłaś! Ale ja postępuje bardzo podobnie. Nawet jak mi w życiu było zle i byłam bardzo samotna a koleżankom się układało baaaaardzo pomyślnie to nie zazdrościłam tylko szczerze gratulowalam. Zazdrość wewnetrZnie nas wyniszcza. ☺️
U lala jakie ambitne plany 😎
No zazdrościć nie ma co bo karma wraca :)
 
reklama
Mi po dniu całym nerwówki ciężko zasnąć, jeszcze wieczoem znowu podnioslo mi sie ciśnienie bo brazową plamke zobaczyłam na bieliźnie, teraz ciągle sprawdzam i czysciutko wiec modle sie, aby to tylko byly konsekwencje dwoch dzisiejszych usg i nadzerki.

Co do czopków - ostatnio znajomy kolega farmaceuta opowiada jak to wydawał Ukraince na recepte czopki
- wie pani, że to są czopki?
- do pipku?
- proszę?
- do pipku?
- nie, do pupku.

[emoji28] caly czas mnie to śmieszy, na dzisiejszy dzien jak znalazl.
Hahahhahaha rozbawilas mnie 😂😂
 
Do góry