reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dobre [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Nie chcesz! [emoji14]
Serio, nigdy nie zapomnę tamtego rzygania kilka tygodni. Wyplułam z siebie wszystkie wnetrzosci. Jedynym plusem było to, że łazienka nigdy wcześniej nie była tak perfekcyjnie świecąca. W przerwach między pawiami pucowałam :p
 
reklama
Wow faktycznie przyrost bardzo duży może tam zamieszkują 2 osóbki a ile dni po owu robiłaś betę
Ja dzisiaj umówiłam się do mojego lekarza na 3.11 to będzie 6t5d mam nadzieję że serduszko będzie juz ładnie biło 🙂
Równo 10 dni po, bo tak mnie coś podkusiło i mówię do mojego żeby kupił test na wszelki wypadek, patrzę, a tu odrazu słabiutka druga kreseczka, wiec stwierdziłam, ze nie będę się zastanawiać i pójdę od razu na betę i pokazało 7,2. Za dwa dni już 37,94. Ale wiecie, zastanawiam się czy ten pierwszy wynik nie był zaniżony przez to, ze poszłam na badanie po zjedzonym śniadaniu 🤔🤦‍♀️. Teraz nie mierzylam, bo i tak się okaże w przyszłym tyg.
 
Równo 10 dni po, bo tak mnie coś podkusiło i mówię do mojego żeby kupił test na wszelki wypadek, patrzę, a tu odrazu słabiutka druga kreseczka, wiec stwierdziłam, ze nie będę się zastanawiać i pójdę od razu na betę i pokazało 7,2. Za dwa dni już 37,94. Ale wiecie, zastanawiam się czy ten pierwszy wynik nie był zaniżony przez to, ze poszłam na badanie po zjedzonym śniadaniu 🤔🤦‍♀️. Teraz nie mierzylam, bo i tak się okaże w przyszłym tyg.
Nie, jedzenie i picie nie ma wypisu na wynik bety :)
 
Nie, jedzenie i picie nie ma wypisu na wynik bety :)
o matko, a myślałam, bo gdzieś wyczytałam, ze trzeba być na czczo 😅 to teraz na pewno się będę nakręcać na te bliźniaki 🤣 Myślicie, że już będzie widać na usg? Jestem w trakcie 5 tyg (4 + 3) teraz. Nie wiem czy się nie pośpieszyłam z tą wizytą, bo chciałabym już zobaczyć serducho, a na stronach to różnie piszą...
 
reklama
Do góry