reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Jak wrocilam do pracy po drugim poronieniu, to zapytal sie czy myslalam o jakims lepszym zabezpieczeniu, bo cos za czesto w ciaze zachodze. Jakby mi w pysk strzelil...
Jezus Maria :( Poszukasz nowej pracy po macierzyńskim? Myślałaś o tym? Wiem, że to nie jest najlepszy moment, ale ja bym się chyba poryczała i nie chciała go wiecej widziec.
A co do dziewczyn - naprawdę nie przejmuj się, teraz myśl tylko o sobie i Twoim samopoczuciu. Zycie uczy nas, by lepiej o siebie dbać, jeśli tego nie zrobimy, nikt za nas o nas nie pomyśli. Przykro mi, tak bardzo :(
 
Jezus Maria :( Poszukasz nowej pracy po macierzyńskim? Myślałaś o tym? Wiem, że to nie jest najlepszy moment, ale ja bym się chyba poryczała i nie chciała go wiecej widziec.
A co do dziewczyn - naprawdę nie przejmuj się, teraz myśl tylko o sobie i Twoim samopoczuciu. Zycie uczy nas, by lepiej o siebie dbać, jeśli tego nie zrobimy, nikt za nas o nas nie pomyśli. Przykro mi, tak bardzo :(
Tak, po macierzynskim na pewno poszukam nowej pracy, bo tutaj w ogole sie nie rozwijam i nie ma perspektyw na nic lepszego. Siedze tylko dlatego, ze mam umowe na stale i jestem zabezpieczona na okres ciazy i macierzynskiego. Na razie czekam na wizyte, po niej na pewno powiem w pracy i jesli dalej bede sie czula tak, jak teraz, to i tak chyba nie wytrzymam do grudnia...
 
U mnie w dodatku wstręt do kosmetyków jakich dotychczas używam. Przeżywam katusze pod prysznicem, włosy po umyciu śmierdzą, nie mogę tego znieść. Trzeba wymienić i kosmetyki.
Zaskakujące, że jedyne co mi nie śmierdzi to mój synek w sensie pampersy i te sprawy. Natura jest zaskakująca.
to samo u mnie. mam wrazenie, ze lodowka smierdzi. Naprawde malo co mi smakuje. Wczoraj caly dzien jadlam twarozek, dzis kanapki z pomidorem... Mam przygotowane skrzydelka w coli do upieczenia na obiad i az mi niedobrze na mysl o tym zapachu...
 
Witam Kobietki ❤️ Cieszę się, ze mogę do Was dołączyć ! Wg kalendarza termin mam na 20.06, ale dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Czytałam post którejś z Was apropo bety i przyrostu, u mnie słuchajcie jak poszłam w 06.10 a potem 08.10 był przyrost ponad 430% 😱😱😱 Więc już kompletnie nie wiem co mam myśleć 🤦‍♀️ Miała któraś z Was taki przyrost ? Jeśli chodzi o objawy to mdłości jako tako nie mam, ale piersi czuje jakbym miała po 20 kg każda, wyczulony zapach (wcześniej niemal nic nie czułam) i odrzucenie od słodkiego 😂 Jeżeli już pisaliście o tym, to serdecznie Was przepraszam, ale ciężko mi było przebrnąć przez ponad 200 stron 😁
 
to samo u mnie. mam wrazenie, ze lodowka smierdzi. Naprawde malo co mi smakuje. Wczoraj caly dzien jadlam twarozek, dzis kanapki z pomidorem... Mam przygotowane skrzydelka w coli do upieczenia na obiad i az mi niedobrze na mysl o tym zapachu...
Mam to samo... nie jestem rano w stanie wyjąc nic do jedzenia, jak już wspomniałam mdłości typowych nie mam, ale śmierdzi mi lodówka potwornie (a niedawno myłam 😅)
 
Witam Kobietki ❤️ Cieszę się, ze mogę do Was dołączyć ! Wg kalendarza termin mam na 20.06, ale dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Czytałam post którejś z Was apropo bety i przyrostu, u mnie słuchajcie jak poszłam w 06.10 a potem 08.10 był przyrost ponad 430% 😱😱😱 Więc już kompletnie nie wiem co mam myśleć 🤦‍♀️ Miała któraś z Was taki przyrost ? Jeśli chodzi o objawy to mdłości jako tako nie mam, ale piersi czuje jakbym miała po 20 kg każda, wyczulony zapach (wcześniej niemal nic nie czułam) i odrzucenie od słodkiego 😂 Jeżeli już pisaliście o tym, to serdecznie Was przepraszam, ale ciężko mi było przebrnąć przez ponad 200 stron 😁
Woow ale Beta! Moze bedzie podwójne szczescie?
 
reklama
Do góry