reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hejka widzę że masz podobnie jak ja dzisiaj mam 26 dc a 15dp u mnie owu była też w 11dc a w 8dp miałam zagnieżdżenie u mnie dzisiaj beta 368 i nie wiem czy nie za dużo niby mieści się w normie czekam jeszcze na betę z soboty bo robiłam przyrost
U mnie w 25 bylo 279 a w 27 jakos 578 ale tak jak juz dziewczyny mowily nie ma co porownywac:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka widzę że masz podobnie jak ja dzisiaj mam 26 dc a 15dp u mnie owu była też w 11dc a w 8dp miałam zagnieżdżenie u mnie dzisiaj beta 368 i nie wiem czy nie za dużo niby mieści się w normie czekam jeszcze na betę z soboty bo robiłam przyrost
W poprzedniej ciąży w 27 dniu cyklu miałam 906 i było super, więc chyba masz okej ;)
Hejka widzę że masz podobnie jak ja dzisiaj mam 26 dc a 15dp u mnie owu była też w 11dc a w 8dp miałam zagnieżdżenie u mnie dzisiaj beta 368 i nie wiem czy nie za dużo niby mieści się w normie czekam jeszcze na betę z soboty bo robiłam przyrost
A to można mieć za dużą betę? :)
 
Mi w 29 dc beta wyszła 19, w 33dc 140, natomiast w 36dc 590.

Dziewczyny ratunku, co na mdłości! Właśnie się obudziłam i czuję się fatalnie. [emoji17]
Heh, u mnie trudno powiedzieć czy owu była 11 dc czy 15 dc, ale w 11 miałam delikatne plamienie dlatego tak przypuszczam. I bardzo się ucieszyłam jak wyszła taka beta, spodziewałam się niższej :)
 
reklama
Do góry