reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mój lekarz właśnie mówił, żebym nie robiła jak coś, bo z poprzednia ciąża było okej i szkoda moich nerwów. W poprzedniej ciąży zrobiłam raz, bo miałam wtedy torbiel, a mówi się, że czasem przy torbieli testy pozytywne wychodzą, a chciałam mieć pewność. Musi być wszystko dobrze ! I u mnie i u Was!
Dużo tu już dziewczyn jest? Macie już dzieci? Długo się staraliście/ niespodzianka ?
Mam syna i corke i teraz niespodzianka sie trafiła:D
 
reklama
U nas w Trójmieście ceny od 120 do ok 250 zł. Ja będę płacić 250 zł za wizytę ale świadomie wybrałam tą lekarke po poronieniu. Ma certyfikat fmf, super sprzęt, prywatną klinikę no i wizyty cały tydzień, mam do niej prywatny numer, odpisuje na smsy nawet o 23.
Pierwszą wizytę mam w niedziele za tydzień.
Hej, zgłaszam się, też jestem z Trójmiasta:) podzielisz się, jakiego lekarza wybrałaś?
 
wlasnie tez szukalam lekarza z dobrym, nowoczesnym sprzetem i certyfikatem fmf, bardzo mi zalezy na dokladnych badan prenatalnych i chcialabym zaufac osobie, ktora je wykonuje :)
Ja na prenatalne i tak idę do innego lekarza. Zawsze słyszałam, że lepiej na prenatalne do innego, bo co dwie pary oczu, to nie jedna [emoji16]
 
A robicie badania genetyczne? Ja bez nich bym nie wytrzymała. Poprzednio zrobiłam, teraz też będę robić. Zastanawiam się tylko, jak to jest, że jeśli w 10 tygodniu moje dziecko będzie zdrowe, a zachoruje na cytomegalia później, to co? Potem nagle zachoruje? No, nie mogę przestać o tym myśleć :(
Co masz na myśli genetyczne?
 
Hej dziewczyny, witam się nieśmiało, termin mi wychodzi na 12 czerwiec... dzisiaj mam 37 dc, ale moje cykle są nieregularne, zaczęło mnie zastanawiać, że piersi bolą mnie już 2 tyg, a zawsze na tydzień przed @ przestają.. zrobiłam test, z myślą, że jak go robiłam to od razu @ przychodziła, a tu nim zdążyłam wyciągnąć z kubeczka pasek pojawiły się dwie kreski..szok ;) nie dam rady Was nadrobić, wybaczcie, jutro powtórzę test z porannego moczu, bo ten był już z któregoś tam ...
Gratuluję:) masz już dzieci?
 
Hej dziewczyny, witam się nieśmiało, termin mi wychodzi na 12 czerwiec... dzisiaj mam 37 dc, ale moje cykle są nieregularne, zaczęło mnie zastanawiać, że piersi bolą mnie już 2 tyg, a zawsze na tydzień przed @ przestają.. zrobiłam test, z myślą, że jak go robiłam to od razu @ przychodziła, a tu nim zdążyłam wyciągnąć z kubeczka pasek pojawiły się dwie kreski..szok ;) nie dam rady Was nadrobić, wybaczcie, jutro powtórzę test z porannego moczu, bo ten był już z któregoś tam ...
Kochana gratulacje :) Czekamy na piekne zdjecie cudzych dwóch kreseczka jutro ❤
 
reklama
Mój lekarz właśnie mówił, żebym nie robiła jak coś, bo z poprzednia ciąża było okej i szkoda moich nerwów. W poprzedniej ciąży zrobiłam raz, bo miałam wtedy torbiel, a mówi się, że czasem przy torbieli testy pozytywne wychodzą, a chciałam mieć pewność. Musi być wszystko dobrze ! I u mnie i u Was!
Dużo tu już dziewczyn jest? Macie już dzieci? Długo się staraliście/ niespodzianka ?
Trochę nas już jest [emoji16] witaj [emoji16]
Ja mam synka 2 letniego, a teraz udało się w drugim cyklu :)
 
Do góry