reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, ja juz po wizycie. pecherzyk 1.3 cm, jest pecherzyk zoltkowy, echo zarodka widoczne, ale jeszcze bez bicia serca, ale lekarka mowi, ze jak najbardziej na tyn etapie wszystko jest ok i nie ma sie czym martwic. duphaston dalej mam brac 3 razy dziennie i na wszelki wypadek Clexane w zastrzykach raz dziennie.
Cudownie! Dobre wiesci ❤
 
reklama
Hej, ja juz po wizycie. pecherzyk 1.3 cm, jest pecherzyk zoltkowy, echo zarodka widoczne, ale jeszcze bez bicia serca, ale lekarka mowi, ze jak najbardziej na tyn etapie wszystko jest ok i nie ma sie czym martwic. duphaston dalej mam brac 3 razy dziennie i na wszelki wypadek Clexane w zastrzykach raz dziennie.
Super :) kiedy kolejna wizyta? Przypomnij w ktorym tc dzisiaj dokładnie jesteś? 6+1?
 
Hej, ja juz po wizycie. pecherzyk 1.3 cm, jest pecherzyk zoltkowy, echo zarodka widoczne, ale jeszcze bez bicia serca, ale lekarka mowi, ze jak najbardziej na tyn etapie wszystko jest ok i nie ma sie czym martwic. duphaston dalej mam brac 3 razy dziennie i na wszelki wypadek Clexane w zastrzykach raz dziennie.
Dobre wieści miło się czyta ♥️😍
Cieszę się razem z Tobą 😘💓
I łączę się w bólu robienia zastrzyków . Ale dzięki nim czuje się bezpiecznie. Podobno bardzo wzrasta dzięki nim procent szczęśliwie donoszonych ciąż ♥️
 
Kochane jestem po wizycie :)
Pecherzyk pieknie urósł, jest pecherzyk zółtkowy, jest echo zarodka serduszka nie slychac jeszcze ale za kilka dni juz powinno byc ❤ Jestem uspokojnona :)
 

Załączniki

  • 20201008_165444.jpg
    20201008_165444.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Hej, ja juz po wizycie. pecherzyk 1.3 cm, jest pecherzyk zoltkowy, echo zarodka widoczne, ale jeszcze bez bicia serca, ale lekarka mowi, ze jak najbardziej na tyn etapie wszystko jest ok i nie ma sie czym martwic. duphaston dalej mam brac 3 razy dziennie i na wszelki wypadek Clexane w zastrzykach raz dziennie.
Cudowna wiadomość ❤❤ a clexane teraz ci zlecila czy mialas wczesniej? Ale sie ciesze no😁
 
Do góry