reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Czesc dziewczyny:) u mnie dziwna sytuacja bo jestem mama dwojki.. zabezpieczalismy sie nie staralismy sie o dzidziola.. okres powinnam dostac dopiero 9pazdziernika ale zrobilam test 2 pazdziernika bo mialam takie objawy jak tylko czulam w ciazy:/ tzn zimno mi ciagle.. piersi pobolewają i brzuch i pach wyszla druga kreska.. a bylam wtedy jakies 7dni przed okresem wiec dziwne wychodzi na to ze cykl musial mi sie skrocic sporo.. no i prezerwatywa.. nie wiem moze nie zauwazylismy dziury albo cholera wie co...
 
reklama
Czesc dziewczyny:) u mnie dziwna sytuacja bo jestem mama dwojki.. zabezpieczalismy sie nie staralismy sie o dzidziola.. okres powinnam dostac dopiero 9pazdziernika ale zrobilam test 2 pazdziernika bo mialam takie objawy jak tylko czulam w ciazy:/ tzn zimno mi ciagle.. piersi pobolewają i brzuch i pach wyszla druga kreska.. a bylam wtedy jakies 7dni przed okresem wiec dziwne wychodzi na to ze cykl musial mi sie skrocic sporo.. no i prezerwatywa.. nie wiem moze nie zauwazylismy dziury albo cholera wie co...
No niestety takie rzeczy sie zdarzaja :) Ale dziwne że tak szybko wyszedlby Ci test 🤔 moze jakis wadliwy. Robilas kolejny? A moze zaszlas w ciaze cykl wczesniej?
 
No niestety takie rzeczy sie zdarzaja :) Ale dziwne że tak szybko wyszedlby Ci test 🤔 moze jakis wadliwy. Robilas kolejny? A moze zaszlas w ciaze cykl wczesniej?
Robilam 3 roznych firm.. teraz czekam az mi przyjdzie ten elektroniczny co pokazuje tygodnie bo na bete nie mam jak isc:/ no dziwne.. w poprzednim nie sądze bo wtedy kreska bylaby ciemniejsza a tak byla blada i dooiero nastepnego dnia byla ciemniejsza.. heh nie wiem niby cykle mam glownie 27dni ale jak patrze to w czerwcu mialam 24dni.. w sierpniu 29.. tak wiec o..
 
Musiał poprzestawiać Ci się cykl. Ja na pewno sprawdziłabym bete bo faktycznie jeśli wyszły Ci tak wcześnie dwie krechy może udało się już w zeszłym miesiącu [emoji848]
Czesc dziewczyny:) u mnie dziwna sytuacja bo jestem mama dwojki.. zabezpieczalismy sie nie staralismy sie o dzidziola.. okres powinnam dostac dopiero 9pazdziernika ale zrobilam test 2 pazdziernika bo mialam takie objawy jak tylko czulam w ciazy:/ tzn zimno mi ciagle.. piersi pobolewają i brzuch i pach wyszla druga kreska.. a bylam wtedy jakies 7dni przed okresem wiec dziwne wychodzi na to ze cykl musial mi sie skrocic sporo.. no i prezerwatywa.. nie wiem moze nie zauwazylismy dziury albo cholera wie co...
 
Musiał poprzestawiać Ci się cykl. Ja na pewno sprawdziłabym bete bo faktycznie jeśli wyszły Ci tak wcześnie dwie krechy może udało się już w zeszłym miesiącu [emoji848]
Przez tą korone ciezko u nas zrobic badania do tego mam chorego 5latka i 3latke ktora musze odprowadzic do przedszkola tak wiec dupa:/
 
reklama
Do góry