reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja od wczoraj mam żyły ale tylko na piersiach.
Ja mam
Ja powiem rodzicom i teściom po wizycie u lekarza jak zobaczę serduszko. Chociaż moja mama pewnie już się domyśla, bo wczoraj odmówiłam wina. A rzadko mi się to zdarzało 😅😂
no właśnie, ten alkohol i papierosy zdradzają 😅 ja tydzień temu w dzień zrobienia testów miałam własna imprezę urodzinowa na której oczywiście nie piłam alkoholu i się martwiłam ze wszyscy się będą pytać 🙈 o dziwo, wszyscy myśleli ze piłam równo z nimi haha
 
Czesc dziewczyny:) u mnie dziwna sytuacja bo jestem mama dwojki.. zabezpieczalismy sie nie staralismy sie o dzidziola.. okres powinnam dostac dopiero 9pazdziernika ale zrobilam test 2 pazdziernika bo mialam takie objawy jak tylko czulam w ciazy:/ tzn zimno mi ciagle.. piersi pobolewają i brzuch i pach wyszla druga kreska.. a bylam wtedy jakies 7dni przed okresem wiec dziwne wychodzi na to ze cykl musial mi sie skrocic sporo.. no i prezerwatywa.. nie wiem moze nie zauwazylismy dziury albo cholera wie co...
Hej🙂 albo była pisana Wam trojka 💓💓💓 gratuluję 2 kreseczek. Chociaż niespodziankę macie duża 😁
Moja koleżanka w liceum została mamą właśnie przez prezerwatywę 😅 ale też w rodzinie dziewczyna zaszła w ciążę pomimo tabletek anty, chodzisz ona była młoda 19 lat to mogła zapomnieć o jakiejś. Ale hit to był mamy koleżanki z pracy córka miała spirale, trochę przytyła, ale była już okrągła i nie wyglądała ciążowo. Mówiła tylko że ma problemy z żołądkiem bo zgaga i często ja bolał. A tu nagle jej wody odeszły a ona nie wiedziała że jest w ciąży 😱 miała już córkę więc teoretycznie znała samopoczucie w ciąży i objawy. A jednak...
 
Rodziców i rodzeństwo poinformujemy po wizycie gdy będzie serduszko.
A resztę to jakoś w swoim czasie. Moje 3 najlepsze przyjaciółki już wiedzą bo bardzo mnie wspierały w staraniach.
Wczoraj mój partner poinformował swojego dziadka i babcie bo już nie mógł wytrzymać a rzadko ich widujemy. Siostrze też już prawie powiedział musialam go kopnąć pod stołem.
Wiem że się bardzo cieszy i chciałby się tym już pochwalić ale uważam że to jeszcze troszkę za wcześnie. [emoji85]
Kiedy będziecie informować najbliższych ? Czekacie do jakiegoś tygodnia?
 
Hej🙂 albo była pisana Wam trojka 💓💓💓 gratuluję 2 kreseczek. Chociaż niespodziankę macie duża 😁
Moja koleżanka w liceum została mamą właśnie przez prezerwatywę 😅 ale też w rodzinie dziewczyna zaszła w ciążę pomimo tabletek anty, chodzisz ona była młoda 19 lat to mogła zapomnieć o jakiejś. Ale hit to był mamy koleżanki z pracy córka miała spirale, trochę przytyła, ale była już okrągła i nie wyglądała ciążowo. Mówiła tylko że ma problemy z żołądkiem bo zgaga i często ja bolał. A tu nagle jej wody odeszły a ona nie wiedziała że jest w ciąży 😱 miała już córkę więc teoretycznie znała samopoczucie w ciąży i objawy. A jednak...
Zawsze mówiłam że to nie jest możliwe żeby kobieta nie wiedziała że jest w ciąży....przestałam tak mówić jak poznałam swoją teściową 🤣🤣🤣
Kobieta, która urodziła 4 dzieci nie wiedział że jest w 5 ciąży i urodziła swoją córkę w toalecie 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Była otyła, myślała że ma problemy z jelitami....a że to było ponad 20 lat temu to mówi że do lekarza też często nie chodziła....wiec poszła do toalety sama a wyszła z dzieckiem 😳😳🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
 
Hej dziewczyny. Przez Was mam gorsze samopoczucie pomimo tego, że od rana jest już okropne 😅 czytam o tych waszych mc i ja też chcę burgera 😭😭 u nas w mieścinie jest tylko chili mili i dzisiaj mają zamknięte 😭😭 a ja na nic innego dzisiaj nie mogę patrzeć takie mdłości mam... A myśle że po burgerze byłoby mi lepiej 😅🤣

Ja mam wizytę 16.10 to będzie 7+1. Nie mogę się już doczekać bardzo. Mam dobre myśli, moje objawy mnie w tym utwierdzają. Czuje się mega ciążowo 😅

Witam wszystkie nowe koleżanki 😘🙂

Hahha chyba cos jest z tymi fast foodami, na kacu tez ciagnie do big maca😂 a ja w sobote zrobilam pizze 😅
 
reklama
Dla mnie ogolnie to jest szok.. ja z powodu migren nie moge hormonow ale teraz to jak prezerwatywom ufac skoro zawiodla.. bede musiala myslec nad jakas antykoncepcja inna...
 
Do góry