reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja mała idzie w masę. W przeciągu miesiąca przytyla prawie kilogram, aż się boję ile dobije do porodu bo dopiero 36tc a ona waży 2800g.
Moj wazyl w poniedziałek prawie 2900 [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
A ja mam wrazenie,ze przenosze [emoji853]nic kompletnie sie nie dzieje A to juz 39+0 [emoji15]wszystko pieknie nawet brzuch sie tak nie spina jak wczesniej ,czasem mam bole menstuacyjne ,ale takie mini pini pici.Bede chodzic w ciazy jak slonica 21 miesiecy[emoji24][emoji24][emoji24]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj zaczynam 40 tc i tez nic sie nie dzieje :( 3s nie dziala. czuje sie jak slon, z dnia na dzien coraz wiekszy i tez puchne - to tak dla pocieszenie. Rano jest w miare ale codziennie wieczorem tez mam nastroj placzacy bo jestem mega zmeczona [emoji14] a na dodatek od wczoraj chyba mam to co Ty w zeszlym tyg, piecze/boli mnie nad pepkiem po lewej str, tylko jak leze bez ruchu to nie boli:/ moze to jest jakos zwiazane z tym co nas tak wczesniej pieklo w okolicach stanika- nie wiem.. mam nadzieje, ze cos sie naciaga a ja po prostu troche sie przeforsowalam i ze przejdzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ehhh no to Ci wspolczuje... :( uwazaj bo to moze jakas przepuklina, wiezadla... sama nie wiem. Nie forsuj sie za bardzo :*
Jedno jest pewne. Ty za chwile bedziesz juz miala swojego maluszka a ja... konca nie widac.
Wiem narzekam ale tak zazdroszcze Tym Naszym Mamuskom, ktore urodzily... :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A ja mam wrazenie,ze przenosze [emoji853]nic kompletnie sie nie dzieje A to juz 39+0 [emoji15]wszystko pieknie nawet brzuch sie tak nie spina jak wczesniej ,czasem mam bole menstuacyjne ,ale takie mini pini pici.Bede chodzic w ciazy jak slonica 21 miesiecy[emoji24][emoji24][emoji24]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
A ja razem z Toba...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ehhh no to Ci wspolczuje... :( uwazaj bo to moze jakas przepuklina, wiezadla... sama nie wiem. Nie forsuj sie za bardzo :*
Jedno jest pewne. Ty za chwile bedziesz juz miala swojego maluszka a ja... konca nie widac.
Wiem narzekam ale tak zazdroszcze Tym Naszym Mamuskom, ktore urodzily... :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Bo Ty pojechalas z tym na ip, co Ci powiedzieli? Mam nadzieje ze to naciagajace ske wiezadla, a nie przepuklina ;)
Ja wlasnie niby wiem ze juz ten moment tak blisko ale straaaasznie sie ciagnie ta koncowka :p i tez zazdroszcze tym Mamuskom naszym! W ogole az sie wierzyc nie chce, ze tyle z nas juz urodzilo :D a dopiero co narzekalysmy na mdlosci itp :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya ja też tym razem jestem bardziej cierpliwa bo dolegliwości albo są mniejsze albo ja już je znam. Chociaż nie spuchłam tak jak 2 lata temu i poruszam się jak człowiek a to dla mnie najwazniejsze. Puchne oczywiście ale w granicach normy, wtedy wydaje mi się że miałam zatrucie ciążowe które mój lekarz olał.
Zajączku spokojnir, im wie do się nakręcac tym gorzej, a jak przenosisz( czego Ci nie życzę) to dopiero będziesz się fatalnie czuła psychicznie. Do terminu jeszcze troszke, minie szybko;))
Ja mam nadzieje, że w ciągu tygodnia u mnie temat ciąży będzie zamknięty;) Chociaż tak fajnie się dzisiaj piło kawkę w ogródku z mężem i rodzicami... a tak to ja będę w szpitalu. Mogę jeszcze kilka fajnych porankow zaliczyc;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po nieprzespanej nocy. Aż się popłakałam w nocy z tej bezradności. Człowiek zmęczony, chce spać, a nie może. Nawet leżenie nie wchodzi w grę, bo zespół niespokojnych nóg się odzywa. W dzień nie da rady odespać. Mała gdzieś mnie uciska pod żebrami. Boli jak siedzę, boli jak leżę. Nie jest najgorzej, ale jakiś dyskomfort odczuwam. Chyba z nudów wezmę się za jakieś porządki. Jestem u mamy i nie mogę patrzeć na bajzel w kotłowni, to chociaż ogarnę jej te lżejsze rzeczy ( czyt. Powypieprzam w cholere połowę tego, co tam zachomikowała) :p
 
reklama
Ja tez dzis mam juz 39+2 i boje sie ze przenosze...czuje sie jak slon...nie czuje zeby cos sie dzialo...wieczorem tylko brzuch mnie ciagnia w dol i kręgosłup juz nie wyrabia po calym dniu...echhhh.... Denerwuje mnie ten stan oczekiwania i domyslow czy to juz czy jeszcze nie....

c55f3e3kq403a9og.png
 
Do góry